Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власник комплексу виїхав за кордон.

У селі Красне біля Обухова на Київщині закрилося кафе "Натураліст". При ньому діяли ферма та мінізоопарк. Власник залишив тварин помирати з голоду.

Там було 10 коней (один уже помер), 10 корів, телята, 24 вівці, 2 кози, поні, олень, пугач, свині та інші тварини. Про це у соцмережах пишуть очевидці, колишні працівники та зоозахисники. Вони збирають кошти, аби нагодувати тварин.

"Господар не в Україні, і знову всім відома особа - Анатолій Войцеховський. Історія, як завжди, типова - кинув усіх і все, виїхав з країни, фінансування немає", - написала у Facebook зоозахисниця і директорка юридичної компанії Євгенія Прокопенко.

Що далі буде з тваринами й куди їх подіти, поки що вирішують.

"Співробітники без зарплати розбрелися, за тваринами намагаються доглядати ті, хто колись там працював, але вони не справляються. Тварини почали пухнути з голоду. Вода на базі відрізана, п'ють на озері і то не завжди. В таких умовах вони протримаються максимум тиждень. На сьогодні ми нагодували їх всіх сіном. Телят випоїли водою. Завтра викличуть ДСНС, щоб хоч якось напоїти і набрати наявні ємності з водою. Гостра проблема щодо кормів, сіна і головне щодо води - так і залишається", - зазначила Прокопенко.

❗️Киев! Ситуация SOS❗️ ❗️Кто туда едет НЕ кормите животных капустой, яблоками и тд! Только сено и немного зерна иначе...

Опубліковано Евгенією Прокопенко Вівторок, 7 січня 2020 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції