Біля пам'ятника жертвам Голодомору в Києві почали труїти собак

У парку Слави в Києві за останній час загинули четверо собак, один пес був домашнім. Якщо отруєння підтвердиться, міліція порушить кримінальну справу.

У парку Слави в Києві, де розташовано пам'ятник жертвам Голодомору, знайшли трупи чотирьох собак.

Про отруєння тварин розповіла "Комсомольській правді в Україні" письменниця Ірена Карпа, яка, гуляючи в парку з дитиною, виявила мертвих псів.

"Коли ми гуляли алеєю поряд з пам'ятником Голодомору, подруга звернула мою увагу на труп собаки, який лежав біля сміттєвих баків. На тілі пса не було ран, швидше за все, його просто отруїли. Один з працівників, який прибирав територію, розповів нам, що ще одну собаку виявили мертвою неподалік дитячого майданчика", - розповіла Карпа.

Тепер письменниця збирається розклеїти оголошення з попередженням, що в парку труять собак.

"Адже парк Слави - людне місце, де гуляють мами з дітьми. Дитина може ненавмисно торкнутися отрути, а потім сунути пальці до рота і загинути!", - пояснила вона.

З'ясувалося, що це не поодинокий випадок. Киянка Любов Омельченко днями втратила свою улюбленицю – собака померла через кілька годин після прогулянки в парку Слави.

"Мою Чорнушку разом з двома іншими собаками вигулювала сусідка. Коли собачка повернулася додому, з нею почало коїтися щось неймовірне: билася в судомах, вищала. Не доведи Господи бачити, як вмирає твоя собака!", - розповіла 87-річна жінка.

У КП "Центр ідентифікації тварин" повідомили, що черговий дзвінок про загибель тварин у парку Слави надійшов у п'ятницю.

"Наші спеціалісти виїхали на місце. Якщо випадок з отруєнням підтвердиться, міліція порушить кримінальну справу", - запевнила директор центру Світлана Берзіна.

У той же час, за її словами, існує велика проблема з самим розслідуванням. "Наша лабораторія не в змозі провести повне дослідження причин загибелі тварини. У розпорядженні фахівців тільки чотири маркери на фосфіт цинку, свинець, ртуть і миш'як. Але ті, хто труять тварин, не використовують ці засоби. Наші фахівці не можуть з'ясувати, від якої отрути загинула тварина, і міліція кримінальну справу не порушує", - пояснила Берзіна.

Читайте також:

Полтавчани влаштували самосуд над комунальником, який присипляв собак

У Херсоні розстріляли близько сотні безпритульних собак

За рік у Києві собаки покусали 4,5 тисячі людей

У Києві пройшов мітинг проти "зооциду": собак труять токсинами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: