Біля ресторану дочки Тимошенко знесли літній майданчик

Майданчик знесли через відсутніть дозвольних документів на нього.

У ресторані Ciro's Pomodoro, що належить дочці Юлії Тимошенко, Євгенії Карр, днями знесли літній майданчик на вимогу мешканців.

Як повідомив начальник ЦГЗ київської міліції Володимир Поліщук, прибудову до ресторану, який належить Євгенії Карр, почали зводити без дозвільної документації.

"Мешканці поскаржилися в міліцію і главк благоустрою. Документи перевірили і постановили знести прибудову. Що й було зроблено", - сказав Поліщук.

"Особисто мене ресторан не дуже турбує, але для тих, хто живе на нижніх поверхах, звичайно, наявність літнього майданчика мала б певні незручності", - сказала мешканка будинку № 12 на вул. Ш. Руставелі Ольга.

Тим часом, у ресторані заявили, що прибудови ніколи не було.

"Вам вона привиділася", - відповів менеджер Павло і додав, що жодних проблем з міліцією біля ресторану не було.

Нагадаємо, екс-глава МВС України Юрій Луценко повідомив, що у Києві співробітники Управління по боротьбі з економічними злочинами провели обшук з вилученням усіх документів у ресторані, який належить дочки Юлії Тимошенко, Євгенії Карр. Тим часом, у столичному управлінні МВС факт прибуття міліції в заклад дочки Тимошенко підтвердили, однак відкинули політичні мотиви події.

Керівник центру громадських зв'язків ГУ МВС у Києві Володимир Поліщук повідомив, що співробітники міліції лише супроводжували працівників управління з благоустрою міста. Він також повідомив, що власників ресторану зобов'язали або подати документацію на зведення прибудови, або демонтувати її.

Читайте також:

Міліція перевіряла ресторан дочки Тимошенко через скарги сусідів

У кафе доньки Тимошенко провели обшук з повною виїмкою всіх документів

Женя Тимошенко знайшла Шону Карру білявку з "Playboy"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: