Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дим від вогню у напрямку обласного центру не йде.

Увечері суботи, 14 вересня, спалахнуло сміттєзвалище поблизу Рівного та села Бармаки.

"Від 19:30 понад 20 надзвичайників із залученням рятувальної спецтехніки намагаються повністю ліквідувати пожежу на сміттєзвалищі. Станом на 22:10 площа пожежі суттєво зменшилася. Дим від вогню у напрямку Рівного не йде", - ідеться в повідомленні ДСНС.

Жертв та постраждалих немає.

"Дуже ускладнює роботу рятувальників сильне задимлення. Біля осередку пожежі практично немає чим дихати, тому вогнеборці працюють в апаратах захисту органів дихання та зору. Також дається взнаки значне пожежне навантаження та велика кількість горючих матеріалів, що є на полігоні побутових відходів. На місці пожежі також практично відсутнє водопостачання", - додали в ДСНС.

Рятувальники Рівненщини продовжують ліквідовувати пожежу на сміттєзвалищі поблизу населеного пункту Бармаки та обласного центру міста Рівне. З 19:30 більше 20 надзвичайників із залученням рятувальної спецтехніки намагаються повністю ліквідувати пожежу на сміттєзвалищі. Станом на 22:10 площа пожежі суттєво зменшилася. Дим від вогню у напрямку Рівного не йде. Жертв та постраждалих не має. Дуже ускладнює роботу рятувальників сильне задимлення. Біля осередку пожежі практично не має чим дихати, тому вогнеборці працюють в апаратах захисту органів дихання та зору. Також дається в знаки значне пожежне навантаження та велика кількість горючих матеріалів, що є на полігоні побутових відходів. На місці пожежі також практично відсутнє водопостачання.

Опубліковано ДСНС України Субота, 14 вересня 2019 р.

Тим часом у Києві вщент згорів розважальний клуб на березі Дніпра в Гідропарку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції