Біля українського кордону російські військові накопичують авіацію для провокацій

Біля українського кордону російські військові накопичують авіацію для провокацій

На Сході можливі провокації з українськими літаками

Можливо, терористи використають літаки з українською символікою.

Луганські бойовики стверджують, що розжилися авіацією - так запевняє самопризначений міністр самопроголошеної ЛНР Ігор Плотницький, повідомляє "Спецкор".

За словами Плотницького, український СУ-25 з невідомих причин був змушений зайти на незаплановану посадку невідомо де і потрапив до бойовиків. Цю інформацію категорично заперечили у штабі АТО.

Водночас, губернатор Луганської області Ірина Веригіна у коментарі виданню "Українська правда" припустила, що таким чином бойовики наперед пояснюють майбутню появу літаків з українською символікою. Утім, воюватимуть вони зовсім не на українському боці. За даними губернатора, за 20 кілометрів від кордону у Ростовській області, до міста Міллерове перегнали захоплені у Криму українські літаки.

Інформацію про концентрацію військ поблизу Міллерова підтверджують і українські прикордонники. Там повідомили про 10 вертольотів, які розташовані напроти кордону Харківщини, а також про нову тактичну групу поблизу Міллерова.

Нагадаємо, у районі Луганського аеропорту 6 липня представники так званої ЛНР відкрили вогонь з ручної автоматичної зброї по літаку ВСУ.

Біля кордону з Україною Росія шикує літаки, захоплені в Криму

Біля кордону з Україною Росія шикує літаки, захоплені в Криму

Повʼязані теми:

Наступна публікація