Біля універмагу "Україна" в Києві сталися масові бійки і арешти

У Києві на проспекті Перемоги сталася бійка між людьми в камуфляжі з символікою Головного управління контролю над благоустроєм Києва і охороною універмагу "Украина"

Біля універмагу "Україна" в Києві сталися бійки
Біля універмагу "Україна" в Києві сталися масові бійки і арешти
Щоб зняти банер, що висів на універмазі "Україна", туди підігнали два автобуси "Богдан", у яких знаходилися люди в камуфляжі з символікою Головного управління контролю за благоустроєм Києва, КАМАЗ і вінтажну вежу.

На захист приватного майна "України" стали люди з управління універмагом і охорона. На місце також прибув наряд міліції. Але вони розвели руками, сказавши, що нічого зробити не можуть, бо їх всього лише четверо.

Коли банер зняли і намагались вивести, люди з управління універмагом і охорона всіляко намагалися перешкоджати цьому. Для цього вони навіть лягали під колеса КАМАЗу. Через непорозуміння двох сторін, між натовпом спалахувала бійка і штовханина. Міліція провела і пару арештів.

Після годинної блокади вантажівці все ж вдалося прорватися і виїхати в невідомому направленні разом з банером. У тому ж направленні виїхали і автобуси "Богдан".

Як після інциденту повідомили в прес-службі КМДА, банер знали, бо у нього не було проєктно-дозвільної документації, що означає, що банер був розміщеній всупереч стандартам та нормам і становив небезпеку для громадян.

У колотнечах важких травм ніхто не отримав, але декілька крапель крові на асфальті залишилися.

Читайте аткож:

В Алжирі сталася масова бійка між місцевими мешканцями та китайцями

У закритому військовому місті сталася масова бійка росіян з чеченцями

Бійка у ЦВК: хто кого кривдив?

Масова бійка боксерів в Одесі

ВідеоБійки біля універмагу в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: