Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Біля Вінниці 56-річний чоловік самотужки виховує чотирьох дітей

Їхню матір позбавили батьківських прав.

На Вінниччині самотній чоловік виховує чотирьох маленьких дітей, матір яких через пиятику суд позбавив батьківських прав. Найменшій Іванці лише 3 роки, старшому Георгію 5, а сам Костянтин Сорока, який узяв на себе обов’язки з догляду за дітьми, має 56-річний вік, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вмитися, поснідати та швидко одягнутись – у маленькому будинку зранку метушня. Батько збирає дітей до садочка, а допомагає найстарший Жора: "Я дивлюся за порядком". Близнятам Колі та Кості по чотири роки, дівчинка на рік молодша і найменша. Костянтин Сорока став батьком, коли йому було вже за 50. Каже, дітей хотів давно, тричі був одружений, але нащадків народила лише остання жінка. "Просто так вийшло", - каже багатодітний батько.

ВідеоНа Вінниччині чоловік сам виховує чотирьох маленьких дітей

Найменшій Іванці лише три роки, старшому Георгію - 5. Рідну неньку, через любов до оковитої, позбавили батьківських прав. Тож 56-річний Костянтин Сорока взяв всі обов’язки з догляду на себе. Про незвичну родину – далі у сюжеті.

На Вінниччині чоловік сам виховує чотирьох маленьких дітей

Виховує малечу Костянтин самотужки, бо рідна матір родину проміняла на горілку. Пиячити 40-річна Наталя Лобастова почала, щойно  народились близнята. "Я тільки на роботу, вона вже п’яна, так можна було відійти, а повернувся назад – вона вже п’яна, потім почала все з дому виносити", - розповів він. Це підтверджують і у сільській раді. "Шукає випити, шукає на одне місце пригод, і, відповідно, вона їх знаходить", - каже Сальницький сільський голова Андрій Вовк.

Коли дружина пропила ледь не половину майна, чоловік подав на розлучення і звернувся до служби у справах дітей, аби матір позбавили батьківських прав. "Висновок був позитивний, і далі був суд, де справді матір було позбавлена батьківських прав", - розповів начальник служби у справах дітей Калинівської райадміністрації Андрій Кухар. Жінка прописана в сусідньому селі Сосонка, але там її родичі кажуть, що Наталя домівки не тримається і веде жебрацький спосіб життя. "Вже давно не бачив, від похорону мами. Років вісім", - каже брат цієї жінки.

Фотогалерея У Києві фейкові валютні міняйли ошукали багатодітну жінку на 45 тисяч доларів (4 фото)

У місцевому садочку кажуть, що четверо малюків, які ростуть без мами, розвинуті і доглянуті. "Дуже гарні дітки, розвинені, активні, розумні, театральні, деякі головні ролі їм можна доручати, на заняттях не потрібно додатково пояснювати", - каже вихователька Тамара Мельник. У соцслужбах неповну сім’ю теж вважають благонадійною, але чи й далі впоруватиметься з дітьми батько, надто коли вони підуть до школи – обіцяють пильно стежити.

А пан Костянтин нарікає на єдине – бракує грошей. Від держави отримав допомогу лише один раз – 5 тисяч гривень на півроку. "Через півроку мені треба знову документи подати, і там вже будуть вирішувати, п’ять тисяч дати, чи тисячу, скільки дадуть", - каже чоловік. Він працює сторожем, а коли випадає нічна зміна, просить, аби з дітьми ночувала сусідка. Попри все, батько впевнений, що матеріальні труднощі – не головне. Бо ж намагається дати дітям найважливіше – любов.

Кореспондент ТСН Валерій Кузнєцов

Залиште свій коментар

Вибір редакції