Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Битва за Анну Київську. Україна тролить Росію у Twitter-батлі мемами з Шерлока та Сімпсонів

Дотепні твіти збирають тисячі лайків та репостів. 

Офіційний акаунт України у Twitter влаштував справжню Twitter-битву  з російським – приводом для цього стала заява президента РФ Володимира Путіна про "русскую" Анну Київську, доньку князя Ярослава Мудрого.

В акаунті, який спільно ведуть представники прес-служб АП та МЗС, навели для росіян історичну довідку про те, ким була Анна Київська.

"Коли Росія говорить, що Анна Київська встановила російсько-французькі відносини, нагадаємо послідовність подій", - йдеться у повідомленні. 

Twitter батл _1
Twitter.com/Ukraine

У відповідь офіційний акаунт РФ в кращих традиціях пропаганди написав, що в України, РФ та Білорусі спільна історична спадщина.

"Ми пишаємося нашою спільною історією і спільною історичною спадщиною, яка повинна об'єднати наші народи, а не роз'єднувати". 

Twitter батл _2
Twitter.com/Ukraine

На це акаунт України відповів мемом з мультсеріалу "Сімпсони": "Росіє, ти справді не змінюєшся, чи не так?".

Згодом до баталії долучився Twitter-акаунт російського МЗС.

"Не заздри, Україно. У 1051 році Київ був столицею єдиної Київської Русі, яка включала території сучасної Білорусі, України та РФ". 

Twitter батл

На це офіційний Twitter України відповів мемом із Шерлоком Холмсом. 

 

Нагадаємо, 29 травня під час спільної прес-конференції з президентом Франції Еммануелем Макроном глава РФ Володимир Путін заявив про те, що донька князя Ярослава Мудрого Анна  була "русской".

"Освічена французька публіка знає про "русскую" Анну - королеву Франції; молодша дочка нашого великого князя Ярослава Мудрого була дружиною Генріха I і внесла істотний внесок в розвиток Франції, будучи однією із засновниць як мінімум двох європейських династій - Бурбонів і Валуа, - одна з яких до сих пір править в Іспанії", - наголошував Путін. 

Український президент Петро Порошенко у своєму зверненні щодо ратифікації угоди про асоціацію відповів жартом, що Путін намагався "вкрасти" Анну  на очах у всієї Європи. Він додав, що Україна була частиною Європи з часів князівства Ярослава Мудрого.

"До речі, з часів давньоукраїнського князя Ярослава Мудрого та його доньки-киянки Анни Ярославни, яку буквально вчора Путін намагався на очах всієї Європи викрасти до російської історії", - сказав глава України. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції