Бив ногами, обпікав запальничкою, погрожував спалити волосся: зґвалтована у Кагарлику дівчина про катування копів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона потрапила до відділку поліції о 7-6 вечора 23 травня, а лише о 4:15 наступного дня змогла звідти вийти.

Неля Погребицька, яку у ніч проти 24 травня катували та зґвалтували поліцейські у відділку поліції у Кагарлику розповіла про події того дня, як опинилася у поліції та що пережила.

Про це вона розповіла в інтерв'ю Українській правді.

За словами 26-річної дівчини усе розпочалося з того, що у селі Стави, де живе Неля, хтось обікрав магазин, а її викликали давати свідчення з цього приводу, але вона так і не зрозуміла, чому її. "Сиділи усі разом у Міші (ред. - сусід Нелі, який відвіз її до відділку поліції) цілий вечір. Ігор з сусіднього села приніс пляшку коньяку, пляшку горілки та цигарки. А потім же ж, на другий день, почалося: обікрав хтось магазин, і цей Ігор, кажуть, приїжджав у село, мабуть він це і зробив. Він мав репутацію дрібного крадія у селі, тож на нього всі і подумали. Міша прийшов до мене, каже – треба поїхати свідчення дати. Чого до мене, я не зрозуміла. Я Міші кажу: я ж у тебе була вдома, ми сиділи всі разом, я що, виходила десь чи що? Весь час була там. А він каже: "Поїдемо, даси свідчення"", - сказала Неля.

26-річна дівчина також розповіла, як з неї знущалися двоє поліцейських, коли вона опинилася у поліції, а інші співробітники, які на той час були у відділку у інших кабінетах, усе чули, але не допомогли. Так, за її словами першим почав підозрюваний Микола Кузів. 

"Як зайшов, витяг противогаз. Надіває на мене, я чуть не задихнулась. Думаю, чи задушить мене хоче. Але якось все одно вирвалась. І я не пам'ятаю чи він мене так ударив, що носа розбив, чи в противогазі я була. Бо як скинув противогаз, каже, "пошли в туалет", наниз мене повів. Я подивилась у дзеркало – вся в крові, даже не відчувала вже нічого. Він каже "Вмивайся водою". А води не було, то я рукавом втерлась. Вже даже болі не відчувала. У відділку були люди і вони все чули, а деякі й бачили, але ніхто мені не допоміг. Потім як я упала, то за коси мене тягнув, то з ноги, з кулака, синяки такі були. Тоді до себе в кабінет повів, пістолета наставив, знову штовхав. І зажигалкою балувався. Каже, чи коси тобі спалить, чи що тобі зробить. В общем, що хотів, то й робив. А ще хотів мене цей, як воно називається, той що током б’є (ред. - електрошокером)...А потім я ж перелякалась, як наділи цей противогаз, дихати не стало, вже попісяла в штани раз, другий раз. Курточку через вікно мою викинув, а паспорт так і не отдав. Де він міг дітись – не знаю"
розповіла про знущання і катування Кузіва Неля.

Потім Кузів передав дівчину другому підозрюваному Сергію Сулимі, який сказав Нелі "Я тебе сьогодні розірву, будеш моя сьогодні", а потім ґвалтував дівчину. "Він мене о 1 чи 2 ночі завів до кабінету, де був диван. І уже давай до мене "Роздягайся, все". Не буду я роздягатися, відпустіть, кажу, додому, дитина мала жде мене. Він давай до мене чіплятися, на диван і все: будеш усе робити, як я тобі скажу. А куди ж було діватися. Микола ще посидів, посидів, а потім уже пішов. У 2 часа ночі його не було. Він отдав мені телефон. Сергій у 4 часа мене і то не хотів відпускати, я же просила, як могла, і на коліна ставала, і все. Тільки відпустіть мене, бо прийде Микола і мене знов буде вбивати. То він мене випустив", - продовжила свою страшну розповідь Неля.

Потім, за словами 26-річної дівчини, вона побігла у парк і зателефонувала сусіду Міші, який привіз її до поліції, щоб він приїхав і забрав її, а вже вдома мамі Неля розповіла про зґвалтування і катування. "А я пішла в парк. Не пішла, а швидко побігла. Усе боліло, але думаю, аби тільки сховатися: перелякана, уся трушуся, дзвоню ж до цього Міши – телефон мені ж Микола віддав тоді – кажу забери мене, бо не було, до кого дзвонити".

Нагадаємо:

  • У місті Кагарлик Київської області 25 травня внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських місцевого відділення за підозрою у зґвалтуванні 25-річної дівчини.
  •  У Державному бюро розслідувань розпочали розслідування та оголосили підозру 29-річному оперативнику Сергію Сулимі та 35-річному начальнику сектору кримінальної поліції відділення Миколі Кузіву.
  •  26 травня обом поліцейським обрали запобіжний захід на два місяці у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
  • 22 червня Апеляційний суд м. Києва розглянув апеляційні скарги адвокатів підозрюваних щодо зміни останнім запобіжного заходу і ухвалив рішення залишити колишніх копів під вартою.

Відео Жертва зґвалтування поліцейськими в Кагарлику боїться за своє життя

Нелі Погребіцькій, жертві зґвалтування поліцейськими в Кагарлику, пообіцяли на дати цілодобову охорону. Дівчині погрожують, тож вона боїться за своє життя. Про це заявили сьогодні на прес-конференції адвокати Нелі. А сама вона вперше з’явилася на людях після того, що з нею сталося місяць тому. Проте, сама Неля не розмовляла, за неї говорили захисники. Вони й повідомили - життю дівчини - вже через своїх адвокатів - погрожують її кати. У ніч проти 24 травня в Кагарлицькому відділку поліції дівчину били і ґвалтували впродовж 9 годин. Жертва вказала на двох поліцейських - Миколу Кузіва та Сергія Сулиму - вони зараз у СІЗО.

Жертва зґвалтування поліцейськими в Кагарлику боїться за своє життя

Залиште свій коментар

Вибір редакції