Бійка у Раді: Турчинов бачив серед бійців сина генпрокурора, той все відкидає

Депутат від БЮТ Сергій Міщенко також заперечив участь Артема Пшонки у подіях і запевнив, що не бачив його серед активних учасників бійки.

 Лідер партії "Батьківщина" Олександр Турчинов у п'ятницю, 17 грудня, заявив, що син глави Генпрокуратури Артем Пшонка брав участь у бійці у парламенті.

"Я хотів би подивитися, як буде відкрита кримінальна справа проти угрупування, що вчинило злочин, до складу якого входить син генпрокурора Пшонка", - заявив Турчинов.

Проте сам Пшонка заявив, що у Раді не бився.

"Це (його участь у подіях – ред.) є абсолютними домислом і вигадкою. Мене обурює відверта брехня, якою апелюють опоненти", - зазначив він.

За словами Пшонки, він не міг брати участі у бійці, що відбувалася в пленарному залі, тому що в цей час перебував в іншому місці.

"У Верховній раді ведеться постійне відеоспостереження і є можливість провести аналіз відеозаписів і переконатися в тому, що я не брав участь в даній ситуації", - наголосив він.

Зазначимо, що депутат від БЮТ Сергій Міщенко також заперечив участь Пшонки у подіях.

" Він жодним чином не вчиняв злочинні дії, він не бив депутатів… Я був поруч з Волинцем, я бачив все на власні очі, хто це був. Артема Пшонки не було серед активних учасників цих подій. Якщо він прийшов пізніше, це не є злочином", - сказав Міщенко.

Нагадаємо, 16 грудня увечері представники Партії регіонів захопили президію парламенту, яку вранці блокували депутати з фракції "БЮТ-Батьківщина". У Раді вимкнули світло, а потім депутати почали бити один одного стільцями.

У ході бійки постраждали п'ятеро депутатів від "БЮТ-Батьківщина". Їх госпіталізувала швидка допомога. Двоє з депутатів знаходяться у важкому стані.

Читайте також:

Ляшко: якщо БЮТ не може блокувати Раду, хай не намагається

ПР: бютівці прийшли до Ради з ланцюгами і залізною арматурою

Бютівці звернулися в ГПУ зі скаргою на регіоналів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: