Бійка в міській раді Конотопа. Мер заявляє, що поліція відпускає причетних до сутичок "тітушок"

Бійка в міській раді Конотопа. Мер заявляє, що поліція відпускає причетних до сутичок "тітушок"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бійка в міській раді Конотопа. Мер заявляє, що поліція відпускає причетних до сутичок "тітушок"

Він стверджує, що до події причетне найвище керівництво області.

У Конотопі на Сумщині під час засідання міськради відбулася масова бійка між прибічниками мера Артема Семеніхіна та його опонентами. Унаслідок сутичок поліція затримала десятки людей. Серед правоохоронців - троє поранених

Що передувало бійці

За повідомленням місцевих ЗМІ, на 26 липня були заплановані засідання 26-ї і 27-ї сесій міської ради, під час яких депутати мали розглянути проект бюджету на 2018 рік.

"Після декількох годин суперечок більшість обранців перемістилася в малий зал, де влаштувала власне засідання. Семеніхін і секретар міськради Багрянцева залишилися в сесійній залі. Депутати голосували за відставку міського голови, але їм не вистачило 1 голосу "за", - пише topkonotop.com. - Після оприлюднення результатів голосування за відставку Семеніхіна в малий зал зайшов міський голова. Разом з депутатами він обговорював прийняття бюджету, але в цей час в сесійній залі почалася масова бійка".

Сутички в міськраді

Згідно з повідомленням поліції, масова бійка між прибічниками мера Артема Семеніхіна та його опонентами закінчилася затриманням десятків людей, при цьому серед правоохоронців є постраждалі.

Сам мер назвав сутички "свавіллям" та озвучив імена осіб, за його словами, причетних до бійки: Геннадій Зельоний, голова фракції "БПП" Тарас Омельченко, голова фракції Народної партії Іван Огрохін - "безпосередньо керували "тітушками".

"Вони виконували це за дорученням “тітушки”, який був раніше в партії “УДАР”, на прізвисько Кабан", - сказав Семеніхін.

Головний мєнт Конотопа, Бодя Войцеховський, зрадив своїх підлеглих! Частина тітушні, що проламала голови рядовим поліцейським, вже повтікала з лікарні, бо Бодя банально не виставив охорону! Лушпієнко М.М., скільки ви ще терпітимете злочинців в погонах в складі своїх підлеглих?!

Posted by Артем Семеніхін міський голова Конотопа on Thursday, July 26, 2018

Він стверджує, що заступник начальника поліції Сумщини області Олег Григоров нібито дав доручення поступово відпускати “тітушок”, які брали участь у сутичках у міськраді. Усього затриманих було 46.

“Четверо людей, яких поліція доставила до конотопської центральної районної лікарні, вранці втекли. Начальник поліції Конотопа Богдан Войцеховський не дав доручення поліцейським охороняти тітушок. Войцеховський таким чином виконав доручення Григорова", - заявив Семеніхін і додав, що за події в міськраді "несе відповідальність особисто губернатор Сумської області разом з головою облради - Микола Клочко і Володимир Токар".

Конфлікт Семеніхіна з главою ОДА

У березні Семеніхін у прямому ефірі через Facebook звинуватив голову Сумської облдержадміністрації Миколу Клочка та народного депутата України Ігоря Молотка у тому, що вони "обділяють" Конотоп у виділенні коштів з державного бюджету на соціально-економічний розвиток у 2017 році. Тоді він заявляв, що Конотоп отримав у 30 разів менше фінансування, ніж Шостка. За словами Семеніхіна, це пов'язано нібито з його категоричною відмовою давати відкати представникам владної верхівки області.

У липні під стінами міськради зібрався мітинг з вимогою відставки Семеніхіна. Сам мер заявив, що серед протестувальників насправді - "левова частка підприємств [депутата міської ради Олександра] Кирія з Конотопського району". Тоді під будівлю принесли сміттєвий бак. Міський голова пообіцяв вкинути до нього Кирія та очільника області.

У Конотопі сесія міськради переросла у бійку

У Конотопі сесія міськради переросла у бійку
Наступна публікація