Біженці зі Сходу заробляють на життя, шиючи прапори України

Біженці зі Сходу заробляють на життя, шиючи прапори України

Волонтери допомогають шукати роботу біженцям.

Українські волонтери почали шукати роботу для біженців зі Сходу

Українські волонтери розпочал новий етап допомоги переселенцям зі Сходу. Тепер замість гуманітарних вантажів збирають базу вакансій та робочий інвентар, завдяки якому біженці можуть заробляти на життя, йдеться у сюжеті ТСН.19.30. 

Волонтери центру зайнятості для переселенців не мають жодної вільної хвилини. Треба слідкувати за оновленням вакансій, спілкуватися з роботодавцями і з тими біженцями, які звертаються до них у пошуках роботи. 

Працівники центру кажуть - головна мета працевлаштувати всіх, хто готовий заробляти. Шукають вакансії за усіма напрямками, за потреби -  одразу з житлом. І не лише у Києві, а й в усіх регіонах, де немає бойових дій.

Волонтер та бізнес-консультант Володимир Нефьодов - один з тих, хто створює переселенцям умови для заробітку. Ті, хто хоче заробляти своїми руками, отримують для цього все необхідне – швейну машинку, тканину і експрес-курси з шиття. З можливістю працювати вдома. Свою програму волонтери так і назвали - "Прапор України". Кажуть, і шити просто, і попитом товар користується. 

"Наша мета – не годувати переселенців, не давати їм рибу, а давати їм вудку, щоб вони самі могли собі заробляти. Потік переселенців збільшується, а можливості волонтерів, які їм допомогають, зменшуються", - каже Володимир Нефьодов. 

До волонтерської ініціативи долучилася і мережа текстильних магазинів. Надали не лише матеріали для виробництва прапорів, але й торгівельні майданчики – цілком безкоштовно. 

Анастасія Попова одна з перших долучилася до програми "Прапор України". До війни викладала економіку у Луганську. Тепер із захопленням займається розкрійкою прапорів та вишивкою тризубів. 

Але на самих прапорах новоспечені кравчині зупинятися не планують.

"Ми думали на потреби армії шити форми і, можливо, займатися вишивкою шевронів. Але поки що маємо набивати руку на цьому, а далі подивимось. Може, вже і війна закінчиться і нікому не потрібно буде. Це було б найбільш оптимально", - каже Анастасія Попова. 

Нагадаємо, Порошенко наказав усім міністерствам всіляко допомагати волонтерам, які допомогають АТО.

Коресопндет ТСН Тетяна Дячкова

Українські волонтери почали шукати роботу для біженців зі Сходу

Українські волонтери почали шукати роботу для біженців зі Сходу

Повʼязані теми:

Наступна публікація