Біженка з Афганістану назвала своїх дочок Одеса й Україна

Біженка з Афганістану народила в Одесі двох дівчаток і, щоб віддячити місту і країні за допомогу, дала дітям оригінальні імена.

В Одеському пологовому будинку біженка з Афганістану народила двійнят і назвала дівчаток Одеса та Україна. Таким чином жінка вирішила віддячити місто і країну за надану їй допомогу.

У пологовий будинок № 1 міста Одеси 29-річну жінку привезла карета "швидкої допомоги". Пологи пройшли благополучно, але виявилося, що жінка - біженка з Афганістану, у неї не було ні відповідних документів, ні будь-яких засобів на виховання дітей.

Співробітники пологового будинку звернулися за допомогою в Одеську обласну організацію Товариства Червоного Хреста України. Активісти цієї організації привезли для мами і маляток одяг, пелюшки, дитячі суміші та засоби особистої гігієни, а також зв'язалися з міграційною службою, щоб допомогти сім'ї залагодити справи з документами.

Нагадаємо, що з 1 січня в Україні діє Угода про реадмісію, яку Україна та Євросоюз підписали майже три роки тому.

Згідно з нею, Україна зобов'язалася приймати усіх нелегальних мігрантів, які перетнули український кордон на шляху до Євросоюзу - не лише українців, але й громадян третіх країн, які використали Україну як транзитну зону.

Натомість за підписання угоди Євросоюз пообіцяв запровадити спрощений візовий режим для українських громадян.

Читайте також:

Жінка дізналася про вагітність за три години до пологів

У Британії жінка народила одночасно шість близнюків

Американка народила близнюків від різних чоловіків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: