Бізнес Черновецького прогорів

КП "Кращий будинок" для бабусь, що належало Леоніду Черновецькому, закрили через нерентабельність.

Влада закрила "Кращий будинок" для улюблених бабусь мера столиці Леоніда Черновецького.

Нагадаємо, рішення про створення КП "Кращий будинок" було прийнято 25 грудня 2008 року з ініціативи мера. Він обіцяв одиноким стареньким кожен день ікру, ананаси, банани і гарне медобслуговування, якщо вони захочуть переселитися в будинки престарілих. За це вони повинні були передати в користування місту своє житло, яке б мерія здавала в оренду, використавши гроші на утримання стареньких. Але право власності залишалося б за ними.

"Кращий будинок" так і не знайшов жодного пенсіонера, який би захотів віддати свою квартиру. Щомісяця родичі вносили за перебування бабусь 1400 гривень. Як розповів в.о. начальника главку комунальної власності Єгор Русин, у КП "Кращий будинок" не було своїх приміщень, а його підопічні розміщувалися у Пансіонаті ветеранів війни та праці. У ньому знаходяться акуратні кімнати. Ніякої ікри, лише звичайний обід: суп, картопля, котлета, хліб.

"Махінації з квартирами не було. За час існування "Кращого будинку" сюди переселили всього 14 осіб. Дохідна частина КП склала 540 тис. грн, що надійшли від родичів. Частина грошей пішла на зарплату трьох працівників КП та придбання необхідного обладнання для догляду за хворими", - сказав Русин.

За його словами, "Кращий будинок" не зміг розширити свою діяльність, тому його вирішено було закрити.

"Люди, які підписали договори на обслуговування з "Кращим будинком", якщо хочуть, тепер можуть їх оформити з пансіонатом ветеранів війни, в якому фактично проживають. У такому випадку платити за своє утримання вони будуть на 50-55% менше, ніж раніше", - сказав Русин.

Читайте також:

Черновецький навмисно банкрутував кладовище, щоб потім привласнити їх

Звільнивши Черновецького, Янукович створив двовладдя в Києві

Черновецький змирився зі своєю відставкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: