Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бізнес на дорогах: в автодорі Дніпра сімейний підряд викрав щонайменше 4 мільйони гривень

Правоохоронці виявили схему наживи родиною.

Чотирьох посадовців облавтодору на гарячому спіймали у Дніпрі. Їх звинувачують у привласненні бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Вкрасти вони встигли щонайменше 4 мільйони гривень, кажуть у прокуратурі, і додають, що сума збитків може зрости, йдеться в ТСН.12.00.

Бо як виявилося, в автодорі був сімейний підряд. Очолював підприємство син, батько разом із другом керували філією, головним бухгалтером працювала небога. А мати була керівницею приватного підприємства, через яке виводили кошти. Протягом двох років, стверджують правоохоронці, родина крала паливо, а техніку здавала в оренду за готівку.

Посадовців арештували на два місяці із правом внесення застави, по 10 з половиною мільйонів гривень кожному. Поки гроші вони не внесли.

«Деяку техніку ми забирали з Полтавської області, буквально нещодавно. Вона використовувалась при проведенні робіт на комерційному об’єкті. Кошти, які фактично оплачувалися за виконання цих робіт, вони передавались до кишені цих осіб. Вони використовували цю техніку як власну», - каже заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Токар.

ВідеоЧотирьох посадовців "Облавтодору" звинувачують у привласненні бюджетних коштів

Посадовців спіймали на гарячому у Дніпрі. Вкрасти вони встигли щонайменше 4 мільйони гривень, кажуть у прокуратурі. Очолював підприємство син, батько разом із другом керували філією, головним бухгалтером працювала небога, а мати була керівницею приватного підприємства, через яке виводили кошти.

Чотирьох посадовців "Облавтодору" звинувачують у привласненні бюджетних коштів

Залиште свій коментар

Вибір редакції