Бізнесмен, авто якого розстріляли під Києвом, виявився батьком старшого сина Мейхер

Олександр Ліщенко та співачка не були одружені.

Співачка Надія Мейхер та віце-президент Федерації боксу Києва Олександр Ліщенко, авто якого розстріляли під Києвом, мають спільного сина – Ігоря.

У відкритих джерелах інформація про їхні стосунки та дитину з'являлась протягом довгих років, а торік сама Надія підтвердила, хто є батьком її сина.

"Я в принципі не вважала для себе обов'язковим виходити заміж. Народила я від нього, тому що хотіла дитину. Це мій вибір. Але я все одно відчувала, що напевно ці стосунки ненадовго. Олександр не був моєю долею. Він не був тією людиною, з якою я могла б зв'язати своє життя", - зізнавалась Мейхер у ток-шоу "Секрет на мільйон" на російському телеканалі.

Також співачка розповідала, що не знала напевне, чим займається Олександр. Знала, що він має бізнес, проте у свої справи Ліщенко Надію не посвячував. Спільний син співачки та бізнесмена народився 2002 року.

Нагадаємо, у ніч проти понеділка, 4 червня, у селі Гореничі Київської області розстріляли автомобіль Range Rover. У результаті загинув водій Максим Ковтуненко 1994 року народження. У авто з водієм їхав віце-президент Федерації боксу Києва Олександр Ліщенко, відомий як кримінальний авторитет на прізвисько "Ліча".Під час стрілянини Ліщенко втік з авто до лісосмуги.

ВідеоНа Київщині невідомі розстріляли позашляховик, загинув чоловік

Сталося усе на околиці села Гореничі. Елітний позашляховик зрешетили кулями. У автівці виявили бездиханне тіло 23-річного водія. За інформацією інтернет-видань нападник цілив у пасажира – віце-президента федерації боксу Києва, кримінального авторитета, який начебто втік до лісосмуги.

На Київщині невідомі розстріляли позашляховик, загинув чоловік

Залиште свій коментар