Бізнесмен Корбан знає, хто його "замовив"

Геннадій Корбан, на якого було здійснено замах, знає ім'я замовника, але відмовляється його називати і наголошує, що не пов'язує свій замах зі зміною влади.

Бізнесмен Геннадій Корбан заявив, що не пов'язує замах на своє життя зі зміною влади і не отримував пропозицій продати будь-яку частину свого бізнесу. В той же час, він дав зрозуміти, що знає людину, яка замовила замах на нього.

Про це пише "Комерсант-Україна" у статті "На Геннадия Корбана покушались из-под дивана". "Я не пов'язую цей замах зі зміною влади. Навпаки, вважаю, що чинна влада ефективніша, ніж попередня", - сказав Корбан.

Коментуючи твердження представників БЮТ про те, що замах стало наслідком небажання групи "Приват" продати за низькою ціною "Укртатнафту" представникам донецького бізнесу, Корбан заявив, що це не відповідає дійсності.

"Це неправда. Таких пропозицій не надходило. Більш того, мені взагалі не робили пропозицій продати будь-який бізнес. На мою адресу також не надходило ніяких погроз", - сказав він.

Корбан не став говорити, кого саме він підозрює у замовленні своєї смерті, хоча дав зрозуміти, що знає цю людину.

"Висувати версії зараз не дуже коректно. Тому що, якщо я це зроблю, знову почнуться суди з газетою тієї людини, яка найбільше зацікавлена у моїй смерті. Нехай про версії говорять правоохоронні органи", - відзначив бізнесмен.

Нагадаємо, 17 вересня у Дніпропетровську було скоєно замах на відомого бізнесмена Геннадія Корбана. Під диваном на літньому майданчику, де сидів Корбан зі своїми друзями, спрацював вибуховий пристрій.

13 жовтня 2009 в Дніпропетровську в житловому будинку стався вибух, в результаті якого загинув бізнесмен В'ячеслав Брагинський, кар'єра якого була тісно пов'язана з Геннадієм Корбаном.

Читайте також:

Дніпропетровський бізнесмен досі у лікарні після замаху

У Дніпропетровську стався замах на відомого бізнесмена

За фактом вибуху в Дніпропетровську порушено справу

ВідеоУ Дніпропетровську стався замах на відомого бізнесмена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: