Бізнесмени-благодійники

Бізнесмени почали активніше займатися благодійністю! В Україні - це тепер модно!

Катерина Ющенко
ТСН
Катерина Ющенко
Бізнесмени почали активніше займатися благодійністю! В Україні - це тепер модно! Про це заявила у Польщі дружина українського президента Катерина Ющенко. Вона також відзначила, що вітчизняні закони створюють не сприятливі умови для соціальних проектів бізнесменів.

Катерина Ющенко взяла участь у семінарі "Соціальна відповідальність бізнесу. Глобальний аспект". Дискутували про доброчинність багатих людей в рамках щорічного Економічного форуму у польському місті Криниця Гурська. Спонсорство, меценатство, допомога бідним - для цивілізованого світу справа звична. Заможні українці лише вчаться благодійності у західних партнерів. Катерина Ющенко каже, вже і в Україні бізнесмени зрозуміли - є щось важливіше за прибутки. Навіть з практичного погляду, якщо платиш пристойну зарплату, створюєш умови праці, навчаєш фахівців, то справи йдуть краще.

Голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" запропонувала навчати молодих людей соціальної відповідальності у бізнесових коледжах, банкових акакдеміях і, зрештою, у школах. Катерина Ющенко закликала бізнесменів працювати прозоро і сплачувати податки. Тоді і бідним житиметься трошки заможніше.

ВідеоДружина президента Катерина Ющенко у Польщі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: