Бізнесмени-"регіонали" запевнили, що не бунтували проти Януковича

Депутати з ПР, котрі мають бізнес, заперечили, що були проти прийняття закону про підвищення соціальних стандартів, адже він зробить вищою зарплату перш за все для вчителів та лікарів.

Депутати-підприємці від Партії регіонів не виступають проти ухвалення законопроектів про підвищення соціальних стандартів.

Про це заявив "регіонал" В`ячеслав Богуслаєв на брифінгу у Верховній Раді.

Він пояснив, що буде голосувати за підвищення соціальних стандартів, оскільки всі законопроекти, які передбачають такий захід, в першу чергу стосуються зарплат учителів, медиків та інших низькооплачуваних співробітників бюджетної сфери, а не робітників підприємств, чиї зарплати і без того досить високі.

Як заявив почесний керівник шахти імені Засядька Юхим Звягільський, на його підприємстві середня зарплата складає 3250 гривень. Середні зарплати робітників забою і прохідників – 5400-5600. На думку Звягільського, гроші на підвищення соціальних стандартів у держави є, треба тільки розумно розподілити наявні ресурси.

В свою чергу Богуслаєв, заявив, що його підприємству не повернули 57 мільйонів ПДВ, а це – місячний фонд заробітної плати, уточнив бізнесмен.

Регіонал Георгій Скудар у відповідь на прохання журналістів прокоментувати, звернення лідера федерації працедавців регіонала Юрія Бойка до керівництва ПР з проханням не приймати закон про підвищення соцстандартів, яке нібито, мало місце, Скудар заявив: "Юрій Бойко – я такого не знаю".

Раніше повідомлялося, що Федерація роботодавців України, очолювана регіоналом Юрієм Бойком, звернулася до прем'єра Юлії Тимошенко з проханням перешкодити підвищенню мінімальної зарплати.

"Федерація розуміє необхідність підвищення оплати праці, однак процес підвищення сприймався б як закономірний за умови збалансованості економічної та регуляторної політики", - йдеться у зверненні.

Генеральний директор Федерації роботодавців Василь Надрага зазначив, що влада поки не відповіли на звернення організації.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, конфлікт у Партії регіонів стався через те, що бізнесмени-регіонали виступили проти законопроекту про підвищення соціальних стандартів, ініціатором якого став їхній однопартієць Михайло Папієв.

Щоб запобігти публічному скандалу у своїй фракції і підтримати Віктора Януковича перед виборами, регіонали вирішили не відмовлятися від ідеї підвищення соцвиплат, а голосувати за альтернативний законопроект, автором якого став представник Блоку Литвина Олег Зарубінський.

Читайте також:

Бізнесмени з "Регіонів" пішли проти Януковича

Янукович і Литвин влаштували скандал у Верховній раді

ПР передумала працювати і знову заблокувала Раду

"Регіони" погодилися голосувати за підвищення зарплат руками

ВідеоБізнесмени-"регіонали" не бунтували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: