Бізони та олені, лані та лисиці: як понад 200 тварин живуть на території хімзаводу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бізони та олені, лані та лисиці: як понад 200 тварин живуть на території хімзаводу

ТСН

Усіх їх оселили на заводі задля екологічного моніторингу ще півтора десятиліття тому.

Понад 2 сотні різноманітних тварин безтурботно живуть на території ДП "Павлоградський хімічний завод". Серед між-континентальних балістичних ракет, бочок неутилізованого ракетного палива та вибухівки. І не просто живуть, а збільшують свою чисельність. Цього літа малеча, наприклад, з'явилася у бізонів.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На території хімзаводу утилізують ракетне паливо, виготовляють ракети для армії та вибухівку для гірничої промисловості. Окрім бізонів також є олені, дикі кабани, лані, фазани та лисиці.

Усі тварини перебувають на площі 6 на 8 квадратних кілометрів. Вони почувають себе настільки вільно, що часом і на людей не звертають уваги.

"Їх ніхто тут не чіпає. Вони живуть самі по собі. Кормової бази їм вистачає, коли не вистачає, взимку сніговий покрив дуже високий, ми їх підгодовуємо. Людей вони не бояться", - каже директор програми утилізації ДП "Павлоградський хімічний завод" Володимир Львов.

Отруєний заповідник: понад 200 тварин живуть у хімічному заводі

Отруєний заповідник: понад 200 тварин живуть у хімічному заводі

Усіх їх оселили на заводі задля екологічного моніторингу ще півтора десятиліття тому, коли запустили програму утилізації ракетного палива, що лишилося після розпаду СРСР.

За здоров'ям усіх тварин ретельно стежать, щоб переконатися, що підприємство не завдає шкоди довкіллю.

На заводі своєю зоозоною пишаються, бо забирали з усієї України найслабших тварин, а тут, практично на волі, звірі стали окрасою підприємства.

Наступна публікація