Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Благодійний фонд Ігоря Янковського вручив нагороди фіналістам конкурсу дитячого малюнку

Конкурс показав прагнення усього українського народу до миру і благополуччя у своїй державі.

Через чотири місяці з дня старту IV Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Україна: Шлях до миру!", 25 червня в "Українському домі" в урочистій обстановці засновник Благодійного фонду "Ініціатива заради майбутнього" Ігор Янковський оголосив імена фіналістів.

На четвертий за рахунком конкурс дитячого малюнку в цьому році надійшло понад 500 робіт юних художників з усіх куточків України. Всього в конкурсі взяли участь 485 юних художників у віці від 5 до 17 років. Найбільш активними учасниками можуть пишатися Київ, Дніпропетровська, Одеська, Житомирська, Миколаївська, а так Донецька області.

Благодійний фонд Ігоря Янковського
Меценат Ігор Янковський вручає нагороду юній художниці

Темою цьогорічного конкурсу вибрали те, про що мріють всі жителі нашої країни - "Україна: Шлях до миру!". У ній, за словами Ігоря Янковського, відображено прагнення не тільки молодого покоління, а й усього українського народу до миру і благополуччя в нашій державі. "Все, що ми робимо протягом останніх чотирьох років в рамках Конкурсу дитячого малюнку, присвячено молодому поколінню українців. "Україна: шлях до миру!" через очі дітей, через їх малюнки доносить до всього світу образ України, який ми всі зберігаємо в наших серцях!", - сказав меценат, звертаючись до молодих учасників конкурсу та їхнім батькам.

2.	Фіналістка конкурсу в номінації «Майбутні покоління» Ангеліна Полякова
Фіналістка конкурсу в номінації «Майбутні покоління» Ангеліна Полякова

За підсумками складного для професійного журі відбору, з близько п'ятиста учасників були обрані 40 призерів у 13-ти номінаціях. Всі вони отримали цінні призи. У професійне журі конкурсу увійшли художниця Олеся Джураєва, художник і книжковий графік Кость Лавро, фіналістка II Всеукраїнського конкурсу малюнка "Моя мирна Україна" Янна Дубнікова і обдарована Аеліта Андре з Австралії, визнання наймолодшою художницею світу. В 9 років на її рахунку перемоги на художніх конкурсах Лондона, Нью-Йорка, Гонконгу, а так 9 персональних виставок. Хоча вона і не змогла бути присутньою на церемонії нагородження особисто, але записала відео-звернення до організаторів і конкурсантам: "Всі малюнки були настільки відмінно виконані, що мені було дуже важко вибрати перші місця, тому що кожен малюнок по-своєму винахідливий і висловлює емоційний стан художника".

3.	Виставка робіт фіналістів конкурсу в «Українському домі»
Виставка робіт фіналістів конкурсу в «Українському домі»

Наймолодшими переможцями конкурсу у віці від 5 до 8 років фіналістами стали Софія Дякевич і Вероніка Ткачук, перше місце зайняв Денис Потобенько, здивувавши журі своїм малюнком "Патріотична равлик". У другій віковій групі від 9 до 13 років фіналістами стали Анна Полякова та Вікторія Бейдик, перше місце зайняла робота Анастасії Міщанової "З мене проходить шлях від війни до миру". А найстаршими переможцями конкурсу у віковій групі від 14 до 17 років стали Владислава Гречкосій і Ольга Солодович. Перше місце журі віддало Наталії Богайчук за малюнок "Радість материнства".

4.	Виставка робіт фіналістів конкурсу в «Українському домі»
Виставка робіт фіналістів конкурсу в «Українському домі»

Конкурс дитячого малюнка "Україна: Шлях до миру!" став для маленьких українців можливістю висловити свою громадянську позицію. Всі малюнки відображають їх прагнення і надії: на мирне небо, посмішки на обличчях їх батьків і друзів, на процвітаючу Україну. А всі бажаючі зможуть відвідати експозицію робіт фіналістів та переможців конкурсу, яка буде діяти в "Українському домі" до 9 липня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції