Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бліда поганка вклала на лікарняні ліжка шістьох людей у Дніпрі

Серед постраждалих двоє – це діти.

Шестеро людей отруїлися блідою поганкою на Дніпропетровщині. Серед постраждалих є двоє дітей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Батько із сином-підлітком збирали гриби в селищі Піщанка неподалік Дніпра. Вони подумали, що зібрали білі гриби, тож посмажили їх із картоплею та ще й нафарширували рибу, а на вечерю запросили друзів із дитиною. Наступного ранку всім стало зле.

ВідеоШестеро людей отруїлися блідої поганкою на Дніпропетровщині

Серед них – двоє дітей. Батько із сином-підлітком збирали гриби в селищі Піщанка. Подумали, що зібрали білі гриби, тож посмажили їх із картоплею та ще й нафарширували рибу. На вечерю запросили друзів із дитиною. На ранок усім стало зле. 7-річний та 15-річний хлопчики наразі в реанімації дитячої лікарні. Троє чоловіків та жінка – в центрі лікування гострих отруєнь. 

Шестеро людей отруїлися блідої поганкою на Дніпропетровщині

7-річний та 15-річний хлопчики зараз у реанімації дитячої лікарні, а троє чоловіків та жінка – в центрі лікування гострих отруєнь. Пацієнти відмовляються спілкуватися з пресою, бо соромляться, що з власної волі наразилися на смертельну небезпеку.

"На жаль, бажання смачно поїсти та отримати екзотики – воно притуплює почуття небезпеки. Людина ж знає, що це смертельно небезпечно, знає, що бліда поганка є та виглядає ось так, і їсть її", - нарікає завідувач міським центром по лікуванню гострих отруєнь Микола Шинкаренко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції