"Блискучий приклад інноватора": Зеленський нагадав українцям про ювілей Сікорського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент пообіцяв, що сприятиме появі нових українських геніїв.

Українцям не слід забувати про свого видатного земляка Ігоря Сікорського. Так вважає президент країни Володимир Зеленський.

Сьогодні був насичений подіями день. Але про ювілей, який святкують всюди, де створюють та піднімають у небо...

Опубліковано Володимиром Зеленським Субота, 25 травня 2019 р.

На своїй сторінці у Facebook глава держави нагадав про "ювілей, який святкують всюди, де створюють та піднімають у небо гвинтокрили". "Рівно 130 років тому в Києві народився "гелікоптерний батько" - славетний українець Ігор Сікорський", - пояснив Зеленський.

Президент назвав Сікорського "блискучим прикладом інноватора" та висловив упевненість, що ця особа надихатиме "нових українських винахідників". "Я зроблю все від мене залежне, щоб відкрити для кожного здібного українця шлях до вільної реалізації своїх ініціатив у першу чергу у власній країні. Щоби саме Україна стала для наших геніїв базою для подальшого підкорення світу", - зазначив глава держави.

ВідеоЧому родина зрікалася авіаконструктора Ігоря Сікорського

Аеропорту "Київ", що у передмісті Києва, Жулянах, присвоїли ім’я видатного авіаконструктора Ігоря Сікорського. Життя Ігоря Івановича було пов’язано з небом, а ще – оповите таємницями. Єдина родичка Сікорського – Елеонора – навіть тепер боїться розповідати, чому рідні Ігоря Івановича переховували сімейні фото і боялися зізнаватися, що мають з авіаконструктором родинні зв’язки. Історію життя геніального авіконструктора дивіться у "Сніданку".

Чому родина зрікалася авіаконструктора Ігоря Сікорського

Залиште свій коментар

Вибір редакції