Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ближче до об’єднання: предстоятелі українських церков передали звернення до Вселенського патріарха

Ближче до об’єднання: предстоятелі українських церков передали звернення до Вселенського патріарха

Звернення прийняв Петро Порошенко.

Петро Порошенко офіційно прийняв звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо автокефалії від предстоятелів православних церков України.

Про це Президент України повідомляє у Facebook.

Так, звернення передали Патріарх Філарет та Митрополит Макарій з підписами усіх архієреїв УПЦ Київського Патріархату та Автокефальної церкви.

Під час зустрічей з Предстоятелями православних церков України офіційно прийняв Звернення для передачі Вселенському...

Опубліковано Петром Порошенком 18 квітня 2018 р.

Окрім цього, Порошенко розповів предстоятелям про свій візит до Стамбула та зустрічі зі Вселенським Патріархом Варфоломієм та членами Синоду Вселенського Патріархату, які були присвячені перспективам об’єднання церков.

Відео Порошенко проситиме патріарха Варфоломія визнати незалежність української церкви

Сьогодні глава держави зібрав лідерів парламентських фракцій і повідомив - нещодавно він спілкувався з церковним ієрархом у Стамбулі, і вже є домовленості, подробиці яких Порошенко поки що не розкриває. Втім, запевняє - Україна наблизилася до створення помісної автокефальної церкви. 

Порошенко проситиме патріарха Варфоломія визнати незалежність української церкви

Нагадаємо, Україна проситиме Вселенського Патріарха Варфоломія про надання автокефалії Українській Церкві. Єдина Помісна церква може з'явитися в Україні до святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі, тобто до кінця липня. 

Тим часом в УПЦ Московського патріархату ідею про автокефалію не підтримуюють. Мовляв, їм достатньо бути підпорядкованими Москві. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції