Близькі та друзі обіцяють $ 100 тис. за дані про місцезнаходження викраденого начальника департаменту УЗ

Близькі та друзі звертаються до всіх небайдужих.

Вчора, 18.07.2016 р. близько 21.00 по вул. Кудряшова,16 (Солом'янський район) під час прогулянки з собакою, біля свого будинку було викрадено начальника департаменту енергопостачання "Укрзалізниці" Валерія Людмирського.

Невідомі особи в масках з автоматичною зброєю напали на Валерія Людмирського, застрелили його собаку, а самого Валерія вивезли в невідомому напрямку на мінівені світлого кольору з підробними номерами.

На місці подій працює слідчо-оперативна група поліції, також по Києву оголошено план "Перехоплення".

Друзі, колеги та близькі Валерія Людмирського пов'язують це зухвале викрадення з його професійною діяльністю в ПАТ "Укрзалізниця". Начальник департаменту інформаційної політики та зв'язків із суспільством ПАТ "Укрзалізниця" Данило Ваховський також пов'язує це викрадення з професійною діяльністю Валерія Людмирського: "Оскільки електропостачання "Укрзалізниці" - це багатомільйонні контракти, в яких часто зацікавлені компанії, які мають зв'язки в кримінальних колах...".

Валерій Маркович Людмирський походить з династії залізничників та все своє життя працює в "Укрзалізниці". Почесний залізничник України. Має чітку та виважену життєву позицію щодо реформування та розвитку компанії. Його як професійну особу знає все енергетичне співтовариство. Ми сподіваємось на скоріше повернення Валерія в коло сім'ї близьких та друзів!

МИ ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВСІХ ХТО МОЖЕ ДОПОМОГТИ ПОВЕРНУТИ ВАЛЕРІЯ ЛЮДМИРСЬКОГО. ДРУЗІ ТА РІДНІ ГОТОВІ ВИПЛАТИТИ ВИНАГОРОДУ У РОЗМІРІ 100 000 ДОЛАРІВ ЗА ПОВЕРНЕННЯ ВАЛЕРІЯ ЛЮДМИРСЬКОГО ЖИВИМ!!!

Конфіденційність гарантуємо (098) 089 25 69

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: