Близько 20% міліціонерів можуть не пройти простий тест на жорстокість та агресію

Близько 20% міліціонерів можуть не пройти простий тест на жорстокість та агресію

Міліція остерігається перевірок: вони можуть суттєво почистити особовий склад силовиків, а детектор брехні взагалі мало хто пройде.

Багато українських райвідділків чекають на перевірки співробітників. Після подій у Врадіївці "приїхати можуть у будь-який момент", передає Сегодня.

Найбільше міліціонери бояться детекторів брехні. Пройти тест на такому приладі зможе рідкісний міліціонер. Але навіть простий психологічний тест на схильність до агресії та жорстокості не зможуть подолати близько 20% силовиків.

"Навіть без детектора брехні відсіюється щонайменше близько 10-20% претендентів. Психолог спільно з психіатром визначають, наскільки жорстока людина та чи часто бреше. Схильність до агресії та депресії виявляють за допомогою різнокольорового паперу: претендентові пропонують вибрати колір, який відповідає настрою: наприклад, чорний і сірий свідчать про пригніченості і наявності проблем в особистому житті. А бреше людина чи ні, виявляють, ставлячи одне й те ж питання в різних інтерпретаціях і з інтервалом в 50-60 питань, а потім порівнюють відповіді. Питають про різне: як часто випиваєш, чи споживаєш наркотики, в яких випадках скористаєшся табельною зброєю. Якщо людина схильна до жорстокості - психолог побачить це відразу", - цитує Сегодня експерта з МВС.

Нагадаємо, що в Україні менше 1% населення повністю довіряє міліції

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів