Близько п'яти тисяч кримців незаконно призвали до російської армії – правозахисниця

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На військовий облік окупанти беруть мешканців півострова примусово.

На строкову службу до російської армії призвали близько п'яти тисяч жителів анексованого Криму і окупанти далі збільшують кількість призовників.

Про такі цифри станом на кінець 2017 року розповіла член Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова у ефірі Радіо Крим.Реалії.

За ухилення від служби відкривають кримінальні справи, а також у соцмережах розшукують потенційних призовників, які виїхали на материкову частину України – їм погрожують розшуком.

"Ми зараз якраз розробляємо рекомендації, як діяти в подібних ситуаціях. Головна лазівка – не ставати на військовий облік, тоді відкриють лише адміністративну справу. Правда, зробити це складно, тому що на облік масово ставлять і школярів, і студентів. Так, у колишньому ТНУ, нинішньому "Кримському федеральному університеті", навіть не видають дипломи без військового обліку", – зазначила Сєдова.

Кримська правозахисна група звернулася до кримчан із проханням повідомляти про факти призову на строкову службу до російської армії з території анексованого півострова.

Нагадаємо, днями співробітники СБУ затримали в Києві першого "міністра охорони здоров’я" анексованого Криму Петра Михальчевського. Під час обшуку в його квартирі було знайдено російський паспорт і посвідчення міністра. Він прожив у столиці три роки після втечі з півострова. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції