Близько пів мільйона українців можуть втратити роботу через карантин: як захистити права під час коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через карантин втратити роботу найбільше ризикують неформально зайняті робітники.

До пів мільйона людей можуть втратити роботу через карантин. Поки бізнес ставить свої потужності на паузу, працівники йдуть геть. Адже майже половина офіційно на мінімалці. Що робити, щоб захистити свої права під час пандемії, — у сюжеті ТСН.19:30.

Наш герой - електрик з 16-річним річним стажем. Він ризикує лишитися без роботи через через карантин. "Від першого числа договір подовжувати не будуть. Компанія не потребує моїх послуг", - каже він.

Чоловік не показує обличчя, адже боїться не отримати виплати після звільнення. Минулого тижня на підприємстві, де працював, заявили: скорочуватимуть людей через згортання роботи. Чоловіка попросили самому написати заяву на звільнення, інакше грошей не буде. "У мене зарплата була офіційна, а частина у конверті. Викинули у такій важкій ситуації", - наголошує він.

Таких звільнених й забутих в Україні буде до пів мільйона, припускає колишній міністр економіки Тимофій Милованов. Найбільше ризикують ті, хто працює в тіні або на мінімалці. "Найбільш вразливими до втрати роботи під час кризи є неформально зайняті робітники. В Китаї таких приблизно 291 млн. В Україні це близько 20% від всіх працівників, або 3,4 млн людей", - повідомив ексміністр.

Відео Покинуті й забуті: до пів мільйона людей можуть втратити роботу через карантин

До пів мільйона людей можуть втратити роботу через карантин. І це не межа. Поки бізнес ставить свої потужності на паузу, працівники йдуть геть ні з чим. Адже майже половина - офіційно на мінімалці. Що робити та куди бігти, щоб захистити свої права під час пандемії - дивіться у сюжеті.  Більше про коронавірус в Україні

Покинуті й забуті: до пів мільйона людей можуть втратити роботу через карантин

Захищати свої права попри усе та не звільнятись самостійно, радить експертиня з трудового права Світлана Кожушко. Якщо ваші права порушили, слід писати скарги на роботодавця до управління держпраці, далі - звертатися до суду.

"Якщо людина вважає, що її трудові права порушено і роботодавець вимагає звільнитися за валсним бажанням, то цього не можна робити", - каже експертиня з трудового права Світлана Кожушко.

Ті, хто працює не офіційно, найбільш ризикують не отримати виплат у зв’язку з карантином. Таких чимало, припускають у службі з держпраці. "Людина, погоджуючись на такі умови, вже добровільно погоджується на те, що її права будуть порушуватися. У жодному випадку, якщо ви не хочете звільнятись, не пишіть заяву про звільнення. Бо це пряма дорога до того, що будь- яка інстанція визнає таке звільнення правомірним", - каже начальниця відділу з питань трудових відносин Держпраці Олена Коновалова.

Ті ж, хто має сумніви, чи правильно вчиняє їхній роботодавець, мають фіксувати усі порушення та надсилати звернення до служби в онлайн-режимі, радять у відомстві. Саме управління перебуває на карантині, а перевірки лишають на потім.

За словами урядовців, у Кабміні наразі готують документ, за яким люди, яких скоротили через карантин, мають отримати додаткові виплати. Попри це працівник має триматись за робоче місце, наголошує експертиня з трудового права.

Тим часом електрику роботодавці запропонували іншу посаду з меншими грошима. Чоловік на таке навряд чи погодиться. Хоч і не знає, чим платитиме цього місяця орендовану квартиру, адже своя лишилась у захопленому бойовиками Донецьку.

Кореспондентка ТСН Маргарита Потапова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції