Блогер в  ЖЖ  взяв відповідальність за вибух пам'ятника  Сталіну

Блогер в ЖЖ описав деталі організації вибуху пам'ятника та мотивував свій вчинок.

Схоже, захоплено ганяючись за блогерами-журналістами та членами Тризуба, українські спецслужби могли прогавити в безодні Інтернету реального підривника. Один з непримітних користувачів ЖЖ взяв на себе відповідальність за вибух пам'ятника Сталіну в Запоріжжі.

До заяви блогера під ніком kikhot1953, що взяв на себе відповідальність за підрив пам'ятника Сталіну в Запоріжжі, можна було б не ставитися серйозно, якби не низка обставин.

На постах від 7 і 21 січня kikhot1953 бере на себе відповідальність за вибух пам'ятника кремлівському горцю. Причому в другій публікації як доказ своєї провини (або подвигу - з якого боку дивитися) блогер приводить масу деталей про вибух, в тому числі посекундний хронометраж акції та подробиці про вибуховий пристрій. Крім того, анонім пише про те, що у разі встановлення пам'ятника Сталіну в Одесі підірве і його.

Пост, написаний цим користувачем ЖЖ 7 січня, також містив у собі зізнання у скоєнні вибуху, а також роздуми про те, що в країні встановлюється режим беззаконня і "якщо суспільство нездорове і не виконує своїх функцій, їх має виконувати хтось інший". Крім того, в журналі kikhot1953 є ще публікації, наприклад, від 5 листопада, під назвою "Півроку ганьби. Виправлю, коли Трохи приморозить". Під півріччям ганьби автор, очевидно, має на увазі установку в Запоріжжі пам'ятника Сталіну саме 5 травня.

Джерело видання "Фокус" в СБУ підтвердило, що відомчий моніторинг Інтернету вже виявив пости аноніма, і зараз проводиться відповідна перевірка. Однак співрозмовник не зміг сказати, чи підтвердилася інформація, що міститься в блозі, а також чи вдалося спецслужбі встановити особу блогера.

Нагадаємо, пам'ятник Сталіну в Запоріжжі було встановлено 5 травня 2010 року на території Запорізького обкому КПУ. 28 грудня невідомі пошкодили бюст вождя, відпилявши голову.

Пізніше, в новорічну ніч, стався вибух на території Запорізького обкому КПУ, внаслідок чого пам'ятник Сталіну був повністю зруйнований. Прокуратура Запорізької області кваліфікувала підрив пам'ятника Сталіну як терористичний акт і, забравши справу у міліції, передала його в СБУ.

Читайте також:

Заарештованих за пам'ятник Сталіну націоналістів катують в СІЗО

Націоналісти дорікнули СБУ: пам'ятник Сталіну повинні були знищити ви

Склали фоторобот підозрюваного у вибуху Сталіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: