Блогер відповів Януковичу: ваша влада допекла

Блогер відповів Януковичу, що влада вже так допекла багатьом українцям, що вони готові зібратися на другий Майдан.

блог Шинкаренка
livejournal.com
Скріншот сторінки
Блогер і журналіст Олег Шинкаренко написав у своєму блозі, що влада хоче мати "кишенькових" блогерів, яких можна було б показувати в якості "зразка демократії". Про це він написав у своєму блозі у відповідь на реакцію Віктора Януковича щодо його допиту в СБУ.

За словами Шинкаренка, влада - це "за визначенням репресивний механізм", а "єдине, що народ може робити, коли йому допікає своїми діями влада, - це лаятись та погрожувати".

"Ваша влада, Вікторе Федоровичу, вже так допікла багатьом українцям, що вони готові зібратися на другий Майдан. Сьогодні встановилася дуже спекотлива політична погода - досить піднести сірника, і вибухне шалене вогнище", - пише блогер.

Шинкаренко наголосив, що його блог не присвячений образам та погрозам, а "те, що там викопали та витащили на світло невтомні співробітники СБУ, - (його) випадкова реакція".

"Кожен громадянин має право лаяти та сварити владу, як йому захочеться, навіть погрожувати може, і в цьому немає нічого небезпечного", - зазначає блогер.

Він нагадав президенту, що народ, за Конституцією, є головним джерелом влади в Україні.

"Ви і лаєте нас вільно і з великим задоволенням: ми добре пам'ятаємо і ваших "козлів, що заважають нам жити" і "От блять, суки, пройти не можна!" пана міністра Яцуби. А що лишається нам? Лаятися та погрожувати? Але виявляється, що і це вже заборонено!", - обурився Шинкаренко.

Однак, за його словами, "біда не в тому, що влада занадто прислухається до лайок блогерів, біда в тому, що вона абсолютно не слухає цілком конструктивну критику незалежних журналістів".

"Таким чином, наш з вами діалог перетворюється на інсценування відомої басні пана Крилова "А Васько слухає та їсть...", - констатував блогер.

Шинкаренко поцікавився: "Ви кажете, що ми потрібні владі. Для чого?"

"Аби добити депутата Олеся Донія? Чи посадити за грати за надуманими звинуваченнями Юлію Тимошенко? Може, для того, аби по всій країні наставити ганебні пам'ятники Сталіну? Чи для того, аби остаточно загнати в резервацію українську мову та культуру? Може, владі потрібні якісь виправдання своїм спробам задушити податками український малий бізнес? Чи їй просто хочеться мати таких собі "кишенькових" блогерів, яких би можна було показувати в якості зразка демократії і ще й на виставки посилати?", - спитав він.

"Зрозумійте, чому ми лаємось та погрожуємо: тому що ви не слухаєте аргуметованих, коректних та конструктивних пропозицій. Ми лаємось від безсилля, а ви - від пихи та надмірної самовпевненості. Але так довго не триватиме: ті, хто дав вам владу, ті її і заберуть", - зазначив Шинкаренко.

Нагадаємо, Шинкаренка 29 липня викликали до СБУ на співбесіду щодо записів у його ЖЖ.

У своєму блозі Шинкаренко останнім часом писав пости про приїзд патріарха Кирила, про Геннадія Кернеса, Януковича та інше. Особливо зневажливо він ставився у записах до президента.

Служба безпеки України 30 липня взяла письмове свідчення з українського блогера і журналіста про те, що він більше не буде критикувати у різкій формі владу.

Пізніше Шинкаренко заявив, що не закликав до насильства над посадовцями у своєму "Живому журналі", і дії СБУ та прокуратури є втручанням у його приватне життя.

У свою чергу, українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ" у відповідь на допит блогера Олега Шинкаренка  слідчим прокуратури. На це Віктор Янукович відповів, що готовий зустрітися з українськими блогерами та вважає, що їм не слід поспішати на допити в СБУ.

Читайте також:

Українські блогери розпочали акцію "Хочу на допит в СБУ"

Блогер заперечив звинувачення СБУ про заклики до насильства

БЮТ: СБУ тисне на свободу в Інтернеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: