Блок Кличка: повноваження Черновецкого і Ющенка закінчуються одночасно

Депутат Київради Андрієвський запевняє, що Черновецький позбудеться повноважень голови КМДА разом з завершенням презеденства Ющенка.

Повноваження Леоніда Черновецького як голови КМДА припиняються одночасно з повноваженнями президента Віктора Ющенка, заявив один із лідерів Блоку Кличка у Київраді Дмитро Андрієвський.

"Президент призначає голів місцевих державних адміністрацій за поданням Кабінету міністрів лише на термін своїх повноважень. Тому повноваження Черновецького як голови КМДА скінчаться найближчим часом", - зазначив політик.

За словами Андрієвського, перепризначення Черновецького на посаду голови КМДА 7 липня 2008 року було здійснене без відповідного подання Кабміну.

Натомість існує розпорядження Кабміну, яким роботу голови КМДА Черновецького визнано незадовільною, а його перебування на посаді голови - неприпустимим.

"Впевнений, що і дух, і буква закону вимагають від новообраного президента припинити повноваження нинішнього голови КМДА", - наголосив Андрієвський.

Він підкреслив, що призначення голови Київської адміністрації повинно відбутися з дотриманням процедури, а саме за поданням Кабміну.

"Викликає великий сумнів, що Кабмін внесе на цю посаду кандидатуру Черновецького", - сказав Андрієвський.

Нагадаємо, Верховна рада 11 лютого ухвалила звіт тимчасової слідчої комісії (ТСК) з розслідування обставин порушення Конституції і законів владою Києва.

У документі передбачається звернути увагу президента, уряду та правоохоронців на випадки порушення законодавства столичними посадовими особами.

У звіті зазначається, що недотримання законів "призвело до критичного стану медичної галузі, навколишнього природного середовища та техногенної безпеки столиці, некваліфікованого управління корпоративними правами та земельним фондом територіальної громади міста Києва, економічно необґрунтованого формування тарифів, знищення об’єктів культурної спадщини, недотримання вимог законодавства з питань служби в органах місцевого самоврядування".

Ухвалення звіту створює умови для ініціювання 30 травня дострокових виборів київського мера Леоніда Черновецького та Київради.

Читайте також:

Черновецький звільнив начальника київських комунальників

БЮТ: відставка Черновецького буде наступного тижня

Рада почала процес звільнення Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: