Блок Кличка спростував, що з нього вийшли два бізнесмени

Блок Кличка у Київраді спростував вихід з фракції Андрія Миргородського та Льва Парцхаладзе. У фракції вважають, що її намагаються дискредитувати.

Представник фракції Блоку Віталія Кличка Наталія Новак спростовувала інформацію про вихід зі складу фракції депутатів Андрія Миргородського та Льва Парцхаладзе.

"Ми залишаємось на сьогодні єдиною фракцією, де жоден депутат не голосує як хоче, а голосує так, як прийнято на фракції. Ми вважаємо, що в нашої фракції є певні "друзі", яким вигідно дискредитувати нашу фракцію. Депутати Миргородський та Парцхаладзе не вийшли. Депутати заяв не написали. Просто комусь дуже хочеться, щоб поки єдина фракція, яка не розкололась, розкололась", - сказала Новак.

За її словами, зараз багатьом не вигідно, щоб фракція Блоку Кличка була сильною і щоб був сильним їх лідер Віталій Кличко. "Тому така робота по розколу буде вестися та будуть розповсюджуватись різні чутки", - впевнена Новак.

За її поясненням, депутати Миргородський та Парцхаладзе 7 жовтня не були присутні на засіданні Київради лише через те, що залучені до роботи в Кабінеті міністрів над програмою забезпечення громадян України соціальним житлом. На її переконання, обидва депутати не коментували неправдиву інформацію в ЗМІ через те, що самі були здивовані її появою, і це було їм неприємно.

Стосовно депутата Дмитра Андрієвського вона підтвердила, що дійсно фракція проголосувала за його виключення. Відповідна інформація була передана секретарю Київради Олесю Довгому ще на минулому засіданні міськради.

"Просто минулого разу Довгий відмовився її озвучувати, хоча був зобов'язаний це зробити. Сьогодні ми повторно подали цю інформацію і просимо вважати Андрієвського поза фракцією і внести відповідні зміни в систему "Рада", - зазначила Новак.

За її поясненням, Андрієвський вважається виключеним з фракції, навіть якщо про це не оголошувалось в сесійній залі.

7 жовтня повідомлялося, що на засіданні фракції Блоку Віталія Кличка в Київраді депутати Андрій Миргородський і Лев Парцхаладзе повідомили про свій вихід з фракції.

Читайте також:

Двоє крупних бізнесменів залишили фракцію Блоку Кличка у Київраді

Кличко не перейде до регіоналів і балотуватиметься в мери Києва

ПР запропонувала Віталію Кличку посаду голови КМДА

Кличко погрожує повідривати вуха "хлоп'ятам Черновецького"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: