Блок Литвина: благодійний аукціон Черновецького - махінація

Майже 3 млн гривень, які були виручені при продажі автомобілів Київради і повинні були піти на лікування дітей, зникли невідомо куди.

В онкоцентре нет лекарств
Одна з проданих "Чайок"
Депутат Київради від Блоку Литвина Олена Антонова повернула заступнику Київського мера, секретарю Київради Олесю Довгому ключі від автомобіля “Чайка”, яку придбала на аукціоні в мерії 28 листопада минулого року.

Свої дії вона пояснила тим, що кошти від цього аукціону не надійшли, за її даними, на рахунки туберкульозних лікарень, як це передбачалося. Під час засідання сесії Антонова передала Довгому відповідну заяву.

Вона поінформувала депутатів, що 7 та 30 квітня зверталась із заявою до Довгого як депутат Київради з метою уточнити, чи переведено кошти, отримані на аукціоні, на рахунки лікарень. Антонова нагадала, що від проведеного аукціону з продажу автомобілів парку Київради та КМДА було отримано 2 млн 800 тис. грн. Вона особисто за “Чайку” заплатила 600 тис. грн і 20 тис. грн – за оформлення відповідної документації.

“Ми провели власне розслідування і встановили, що кошти не надійшли туди, куди повинні були поступити”, - сказала Антонова, додавши, що на свої запити до секретаріату Київради так і не отримала відповідей.

Вона повідомила, що фракція Блоку Литвина вимагає сформувати тимчасову комісію, яка встановила б, куди пішли кошти, а також вимагає притягнути до відповідальності організаторів аукціону. Антонова заявила, що якщо не отримає всіх пояснень з цього питання - буде звертатися до суду.

За її словами, якщо пояснень їй не нададуть, то вона вимагатиме повернути витрачені нею на аукціоні кошти і планує сама передати їх дітям, що лікуються в туберкульозних медзакладах.

На це Довгий сказав, що заяву Антонової вважає емоційною, і порадив їй віддати ключі туди, де знаходяться автомобілі мерії. Ніяких конкретних пояснень по суті питання він не надав.

Читайте також:

Бог сказав дружині Черновецького, що її чоловік врятує Україну

Київська мерія б'є рекорди озеленення: 62 дерева та 9 тис квіток на годину

Черновецького разом із заступниками відправлять на медкомісію

Дружина Черновецького відсвяткує день народження із Шерон Стоун

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: