Блок Литвина: коаліція БЮТ і ПР вже підписана

Олег Зарубінський стверджує, що йому не подобаються "кулуарні, нічні підписання".

Коаліційна угода між Партією регіонів та БЮТ вже парафована. Про це в кулуарах Верховної ради заявив заступник голови фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський.

"Ще вчора з'явилася інформація, що угода між БЮТ і ПР вже підписана… І я думаю, що справді є велика вірогідність, що така угода вже справді порафована. Але що стосується підписання цього документу сьогодні вночі, як говорять деякі депутати, то ми виступаємо проти цього. Ми виступаємо проти кулуарних, нічних підписань", - сказав він.

Як повідомляв ТСН.ua, раніше Зарубінський заявляв, що Блок Литвина також може приєднатися до коаліції БЮТ та ПР.

“Сьогодні солідарна відповідальність - це питання номер один для всіх, хто вважає себе державниками і патріотами. У нас є абсолютна платформа для порозуміння, платформа для консолідації зусиль”, - наголосив Зарубінський.

Нагадаємо, заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов повідомив журналістам, що рішення про створення коаліції може бути ухвалене вже сьогодні вночі, 4 червня.

Під час закритого засідання фракції Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що переговори Партії регіонів з БЮТ щодо створення мегакоаліції наблизилися до фінальної стадії.

Читайте також:

Коаліція БЮТ і ПР буде створена вже сьогодні

Янукович розкрив свої домовленості з Тимошенко

СБУ викрала документи про "ширку" з комп'ютера Тимошенко

Блок Литвина має намір приєднатися до коаліції БЮТ і ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: