Блок Литвина має намір приєднатися до коаліції БЮТ і ПР

Олег Зарубінський стверджує, що справжні "державники і патріоти" повинні взяти на себе спільну відповідальність за країну.

Заступник голови фракції Блока Литвина у Верховній раді Олег Зарубінський не виключає, що його політична сила може долучитися до консультацій між БЮТ та Партією регіонів.

“Сьогодні солідарна відповідальність - це питання номер один для всіх, хто вважає себе державниками і патріотами. У нас є абсолютна платформа для порозуміння, платформа для консолідації зусиль”, - наголосив Зарубінський.

Як зазначив депутат, “Блок Литвина не в процесі консультацій та домовленостей. Це не значить, що ми маємо посипати голову попелом. Це значить, що наступний етап буде оприлюднення домовленостей або факту консультацій, більш прозоре їхнє проведення, і вироблення певної форми, певного алгоритму, коли всі будуть брати участь у цьому”.

“Єдине бажання з нашого боку - щоб це було більш прозоро, послідовно та публічно”, - підкреслив Зарубінський.

Нагадаємо, президент Віктор Ющенко заявив напередодні, що сьогодні у Верховній раді буде оголошено про створення коаліції між Партією регіонів і БЮТ.

"Я не виключаю, що завтра (2 червня) всі таємні переговори, консультації, зокрема в інших державах, все ж таки приведуть до того, що ця коаліція буде створена, створена публічно", - сказав Ющенко, додавши, що йому відомо про консультації, які активно проводяться, і створення "надсекретної групи", яка розробила проект об'єднання двох політичних сил.

Також сьогодні депутат від ПР Дмитро Табачник з парламентської трибуни закликав до створення "великої" коаліції за участі не лише БЮТ і ПР, а й інших політичних сил.

В той же час інший "регіонал" – заступник глави фракції Олександр Єфремов запевнив журналістам у куларах парламенту, що Партія регіонів не планує брати участь у створенні широкої коаліції з БЮТ.

"Ми жодних рішень щодо створення нової коаліції на сьогоднішній день не приймали", - сказав він.

У свою чергу лідер фракції БЮТ, виступаючи з трибуни, заявив, що про широку коаліцію поки що не йдеться і закликав депутатів "не боятися".

Читайте також:

"Регіони" знову пропонують "велику" коаліцію

БЮТ і ПР можуть відмовитися від офіційного оформлення союзу

Ющенко чекає на коаліцію БЮТ і Партії регіонів

"Регіонали" вирішили за Януковича, як проводити президентські вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: