Блок Литвина відмовився від коаліції

Блок Литвина може проголосувати за кандидатуру Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра, якщо будуть враховані засади його блоку.

Блок Литвина може проголосувати за кандидатуру лідера БЮТ Юлії Тимошенко на посаду прем’єр-міністра України, якщо будуть враховані програмні засади блоку. 

Про це сказав лідер блоку Володимир Литвин. Він зазначив, що „ми можемо і готові брати участь у створенні коаліції”. В той же час він підкреслив, що „ми ніколи не будемо входити в коаліцію”. 

За його словами, тільки після створення фракції у парламенті можна розпочинати процес створення коаліції. 

Відповідаючи на запитання журналістів, чи може майбутня фракція, що буде створена Блоком Литвина, проголосувати за кандидатуру Тимошенко на посаду прем’єр-міністра України, Литвин зазначив: „якщо ми не будемо входити в коаліцію, то для нас ця тема для дискусій”. 

За його словами, „нам потрібно подивитись, яка буде програма” і чи будуть в ній враховані програмні засади Блоку Литвина, зокрема щодо пенсійної реформи, введення погодинної оплати праці, визначення із ставленням до землі, а також вирішення питань, які стосуються виборчої системи. 

Коментуючи ситуацію із неможливістю провести засідання робочої групи з організації першого засідання сесії нового парламенту, Литвин сказав, що „треба шукати спільні точки дотику, оскільки, якщо починати з конфлікту у підготовчій групі, то це може призвести до конфлікту у ВР”. 

Він ще раз наголосив, що керівники політичних сил, які пройшли до парламенту, мають зустрітися і, „дивлячись в очі одне одному, домовитись з принципових питань”.

За його словами, зокрема, йдеться про дату проведення першого засідання. „Оптимальною датою” він назвав 20-23 листопада. Він вважає, що досить непростою є ситуація для Блоку Литвина, оскільки, якщо він братиме участь у робочій групі, то вона працездатна, а якщо ні, то відповідно, робоча група не матиме кворуму. 

В той же час В.Литвин нагадав, що навіть якщо 16 представників робочої групи зберуться, то ще майже половина її учасників в такому випадку не братимуть участі у засіданні.

Він вважає надуманою ситуацію із тим, що спочатку необхідно, щоб кандидати в народні депутати зареєструвалися в ЦВК. Також тут необхідні політичні домовленості між лідерами фракціями, щоб зняти протистояння. 

„Якщо не буде згоди на рівні керівників політичних партій і блоків, то Блок Литвина буде брати активну участь у роботі робочої групи з понеділка”, - сказав Литвин.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: