Блок Литвина запропонував зробити Азарова міністром фінансів

Блок Литвина запропонував свій план підняття рівня зарплат і пенсій і доручити його здійснення "регіоналу" Азарову.

Депутат від Блоку Володимира Литвина Олег Зарубінський заявив, що його політична сила ініціює призначення Миколи Азарова (Партія регіонів) міністром фінансів.

Про це він заявив в ефірі "Шустер-life".

За словами Зарубінського, ним зареєстровано в парламенті законопроект "Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати". Згідно з ним з 1 сіня 2010 року прожитковий мінімум встановлено на рівні 848 грн на місяць, і кожні три місяці його рівень буде підвищуватися. На 1 грудня, згідно з законопроектом, прожитковий рівень складатиме 2848 грн на місяць.

Автори документи планують також встановити на 1 січня наступного року розмір мінімальної зарплати у 900 грн. і підвищити його до кінця року до 3000 грн.

Зарубінський запропонував проголосувати цей законопроект у пакеті з рішенням призначити на посаду голови Міністра фінансів Миколи Азарова, "для того, щоб ви могли реалізувати ваші плани з підвищення рівня життя", додав Зарубінський, звертаючись до Азарова.

Сам Азаров, колишній голова Мінфіну за часів уряду Януковича, прокоментував таку ініціативу так: "Ви мене не налякали".

Нагадаємо, що Партія регіонів блокує роботу Верховної ради з 26 червня, вимагаючи розглянути в другому читанні зміни до державного бюджету в частині збільшення рівня прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати.

Таку позицію депутати фракції ПР відстоювали на позачергових засіданнях Верховної ради, скликаних з ініціативи депутатів БЮТ у середу, 1 липня, і в п'ятницю, 3 липня.

Водночас, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко неодноразово заявляла, що пропозиція ПР не може бути прийнята через те, що в бюджетінемає коштів для такого значного підвищення. Його ж прийняття може призвести до зростання інфляції.

Микола Азаров раніше заявив, що Партія регіонів має намір ініціювати позачергові вибори до Верховної ради у випадку неприйняття рішення щодо збільшення розмірів мінімальних заробітних плат і пенсій.

Читайте також:

"Регіонали" погрожують розігнати парламент

Рада не буде виконувати ультиматуму Партії регіонів

Регіони готуються до акцій протесту

"Регіонали" надіслали керівникам держави жалісного листа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: