Блок лівих сил обрав мету - усунення Ющенка від влади

Блок створений з метою вирішення гострих проблеми сьогодення - соціальних, політичних і зовнішньополітичних.

Однією з цілей створення Блоку лівих сил є усунення Віктора Ющенка і "помаранчевої" команди від влади. Про це заявив лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко під час робочого візиту до Сумської області.

Як повідомляє прес-служба КПУ, зокрема, Симоненко відзначив: "Об'єднуючись з представниками лівих сил, ми враховували інтереси простих громадян України. Ми, комуністи, розуміємо, що до спільної мети – зміни "помаранчевого" режиму та усунення Ющенка від влади - треба рухатися разом".

При цьому лідер Компартії підкреслив, що Блок створений насамперед з метою вирішення гострих проблеми сьогодення - соціальних, політичних і зовнішньополітичних. "Об'єднання лівих - це не тимчасове явище, ми відкриваємо двері лівій ідеї, через порядність і сумлінність, заради полегшення життя наших людей", - підсумував Симоненко.

Нагадаємо, раніше в Києві був створений виборчий блок лівих сил. До нього увійшли: Компартія, СДПУ(о), СЛС і партія "Справедливість". СПУ і ПСПУ від участі в блоці відмовилися.

Читайте також:

Соціалісти не можуть поки визнати Симоненка єдиним кандидатом від "лівих"

Грач об’єднав кримських лівих у блок імені себе

Правий блок об'єднає не більше 8 сил

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: