Блокада російського вугілля на Львівщині: поліція відпустила всіх затриманих

Блокада російського вугілля на Львівщині: поліція відпустила всіх затриманих

Фото: facebook.com/Семен Семенченко

У поліції Львівщини зазначили, що залізничні шляхи також розблоковано.

Усіх затриманих учасників акції блокади на залізниці у Львівській області звільнено, постраждалим надано медичну допомогу. Про це йдеться у повідомленні "Штабу блокади торгівлі з окупантами" у Facebook.

"Всіх затриманих вдалося витягнути з поліції. Мене теж відпустили. Склали протокол адміністративного правопорушення. Чекаю призначення суду в Червонограді. Постраждалим надана медична допомога", - йдеться у повідомленні штабу, написаному від імені першого командира батальйону "Донбас" Семена Семенченка.

Всіх затриманих вдалося витягнути з поліції. Мене теж відпустили. Склали протокол адміністративного правопорушення. ...

Posted by Штаб блокади торгівлі з окупантами on Saturday, September 21, 2019

У поліції Львівщини зазначили, що залізничні шляхи також розблоковано, а також опублікували звернення до місцевої влади та керівництва вугільного підприємства

"Враховуючи, що питання переросло в політичну площину, звертаюся до місцевої влади та керівництва вугільного підприємства негайно вирішити свої спірні питання. Поліція розблокувала шляхи, тепер ви повинні знайти вирішення проблеми", - наголосив полковник поліції Львівщини Василь Віконський.

21 вересня, у Львівській області на залізничній колії станції "Соснівка" люди почали блокувати вагони з вугіллям. Поліція відкрила кримінальну справу за цим фактом. Видання Zaxid.net, уточнює, що вагони у Соснівці блокують ще від початку вересня. Відтоді протестувальники цілодобово чергують на місці. 

На Львівщині поліція розігнала активістів, які блокували вагони з вугіллям

На Львівщині поліція розігнала активістів, які блокували вагони з вугіллям

Повʼязані теми:

Наступна публікація