Блокадники хочуть перекрити поставки вугілля з РФ і погрожують терористам відключити воду

Блокадники хочуть перекрити поставки вугілля з РФ і погрожують терористам відключити воду

Таким чином активісти прагнуть домогтися перегляду урядом політики торгівлі із країною-агресором.

У Штабі торговельної блокади окупованих районів Донецької та Луганської областей заявили, що активісти перекриють бойовикам світло і воду, у разі, якщо терористи не виконають умови блокадників щодо звільнення українських полонених. Про це повідомляє УНІАН.

Крім того, за словами координатора Штабу блокади Анатолія Віногродського, від 2 квітня планується початок активної фази блокади, яка передбачає зупинку поставок вугілля з Росії.

"Ми дали уряду термін до 2 квітня підписати договори на поставку вугілля з країн, які не ведуть військові дії проти України ... уряд має до 2 квітня переглянути свою політику торгівлі з Росією", - зазначив Віногродський, додавши, що штаб блокади зони АТО планує відкрити нові наглядові редути на залізничних станціях у Куп'янську, Сумах, Козачому і Уманці.

Також, за словами Виногородського, блокадники закриють всі поставки життєво необхідних товарів.

"Ми повністю закриємо всі поставки товарів й вантажів, електроенергії, води та іншого, що буде надходити на окуповані території, для того, щоб організувати там нестерпні умови для населення. Щоб вони почали розмовляти зі своїми Захарченками і Плотницькими", — заявив він під час прес-конференції.

Нагадаємо, залізнична блокада на Донбасі триває вже понад місяць. Поїзди з вугіллям із контрольованих бойовиками територій не пропускають добробати, адже вважають неприпустимою торгівлю з окупантами. Їхня вимога - не тільки зупинити торгівлю, а й офіційно закріпити за територіями, що їх контролює агресор, статус окупованих.

Варто зазначити, що раніше Івано-Франківська обласна рада ухвалила звернення до центральної влади України щодо підтримки блокади торгівлі з окупантами. З подібним зверненням також виступили депутати Львівської, Полтавської, Волинської та Тернопільської облрад.

Відео Тетяну Чорновол закидали яйцями під час спроби домовитись з активістами про припинення блокади

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів