Блокпости, зачинені кав'ярні та дистанційне навчання: на Прикарпатті посилили карантин

Блокпости, зачинені кав'ярні та дистанційне навчання: на Прикарпатті посилили карантин

Фото: УНІАН

Причина посилення обмежень - стрімке зростання захворюваності на коронавірус.

Санітарні блокпости, зачинені кав'ярні та заборона масових заходів: на Прикарпатті від понеділка, 22 лютого, посилюють карантинні обмеження через зростання захворюваності на коронавірус.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 22 лютого. 

У регіоні фіксують понад 600 нових випадків інфікування щодня. Лікарні в області переповнені. Хворих на COVID-19 вже почали приймати у сусідній Львівській області. Нині триває підготовка мобільного шпиталю в Богородчанському районі. У медзакладі понад сотня ліжок, які забезпечені киснем. Крім того, є апарати штучної вентиляції легень. Перших пацієнтів там приймуть за тиждень.

Поки ж, аби зупинити розповсюдження недуги, старших школярів та студентів перевели на дистанційку. Кав'ярні й ресторани працюють лише на винесення. У трьох районах області, де найбільше хворих, на дорогах  встановили понад півтора десятка блокпостів. На них медики мають вимірювати подорожнім температуру й не пропускати недужих.

Коронавірус в Україні: на Прикарпатті відсьогодні посилюють карантинні обмеження

Коронавірус в Україні: на Прикарпатті відсьогодні посилюють карантинні обмеження

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров'я визначило області, які першими отримають вакцину від коронавірусу. Йдеться про шість областей: Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька, а також Київ отримають вакцину в день розвезення, інші — наступного дня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація