Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Блокування західних кордонів: поліція порушила низку кримінальних проваджень проти "євробляхерів"

Блокування західних кордонів: поліція порушила низку кримінальних проваджень проти "євробляхерів"

Крім цього, їх планує покарати і Польща.

Правоохоронці порушили п’ять кримінальних проваджень проти власників автомобілів на єврономерах, які блокували західні кордони України.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Покарати учасників блокади погрожує і Польща. Двоє польських дипломатів застрягли на кордоні через протест і тепер польські правоохоронці погрожують учасникам перекриттів депортацією або ж анулюванням карти поляка.

Блокаду влаштували жителі прикордонних сіл, котрі не розмитнюють свої автівки, бо регулярно перетинають кордон. Новий закон позбавив їх такої можливості.

Натепер пункти перепуску з Польщею, Угорщиною та Словаччиною - повністю розблоковані. Митники та прикордонники поспішають зменшити черги з фур, які дві доби простояли в облозі.

Зазначимо, що "євробляхери" три доби блокували пункти пропуску до Польщі, Угорщини та Словаччини. Вони домагаються скасування нового закону, за яким треба розмитнити машини на єврономерах або ж залишати на кордоні при в'їзді в Україну повну вартість мита як заставу.

Відео Поліція порушила 5 кримінальних проваджень через блокування західного кордону

Поліція порушила 5 кримінальних проваджень через блокування західного кордону. Покарати учасників блокади погрожує і Польща. Двоє польських дипломатів застрягли на кордоні через протест і тепер польські правоохоронці погрожують учасникам перекриттів депортацією або ж анулюванням карти поляка. 

Поліція порушила 5 кримінальних проваджень через блокування західного кордону

Залиште свій коментар

Вибір редакції