BMW спровокувало зіткнення 5 автівок на Житомирській трасі

Дата публікації
Перегляди
1816
Поділитись:
WhatsApp
Viber
BMW спровокувало зіткнення 5 автівок на Житомирській трасі

До того ж, ще одна з фур застрягла намагаючись оминути ДТП.

Велика ДТП на під'їзді до столиці на Житомирській трасі сталося вранці. У Києво-Святошинському районі зіткнулися 5 авто, серед них і вантажівка. В одній з машин була дитина. Близько 7:30 усі три смуги у бік столиці стояли, йдеться в ТСН.12.00.

Серед шістьох водіїв, одному перепало чи не найбільше. Він якраз віз 5-річну доню у садок, коли BMW виїхало з суміжної дороги на трасу і вдарив авто. Їх розвернуло, одна з машин зачіпила фуру і влетіла у відбійник.

На дорозі усіх розвернуло в різні боки. Усі, хто поспішали на роботу до Києва будь-як намагалися оминути ДТП, одна вантажівка теж намагалася об'їхати і застрягла.

Припускали, що масштабна ДТП сталася через несправні гальма. Цю версію спершу обговорювали при дорозі. Але поліцейські кажуть, за попередніми даними, шестеро життів поставила під загрозу недбальство. Водій просто не обрав безпечну швидкість і не пропустив автівки.

Правохоронці закликають кермувальників бути пильними, адже до людського фактору скоро додадуться морози, а отже ще більше ризиків.

Автотроща на під'їзді до Києва: зіштовхнулось 5 авто

Автотроща на під'їзді до Києва: зіштовхнулось 5 авто
Наступна публікація