Богатирьова: газові угоди з Москвою можуть обвалити гривню

Підписані в Москві газові угоди можуть посилити рецесію і девальвацію гривні.

"Рада національної безпеки і оборони України на своєму засіданні 10 лютого переконливо довела, що ахіллесовою п'ятою уряду є енергетична безпека, яка сьогодні його політиками віддана на заклання в боротьбі за посаду президента. Підписані в Москві газові угоди несуть великі ризики для національної економіки і мають всі об'єктивні чинники ще більше посилити рецесію, девальвацію гривні", - про це йдеться в поширеній сьогодні заяві секретаря Ради національної безпеки і оборони України Раїси Богатирьової.
 
"В цьому плані пошуки грошей за межами країни для фінансування роздутого дефіциту державного бюджету є неминучими. Але спроби отримати урядом кредит під геополітичними умовами, неприйнятними для народу України, можуть призвести до фактору "тихої колонізації", - йдеться в заяві.

На думку Богатирьової, "уряд замість, нехай важкого, але вкрай потрібного діалогу про консолідацію зусиль з Президентом, силами членів уряду та коаліції, розгорнув брудну та нечесну боротьбу проти всіх незгодних з його згубною для України політикою, критикою його непрозорих і непрофесійних дій".

"Уряду залишається все менше легальних шансів застосувати антикризові програми. Тому він, виходячи з його політики, готовий все частіше йти на небезпечні для суверенітету і стратегічного курсу України невигідні умови і пропозиції. Команда уряду, що очевидно, вже погано прораховує і оцінює всі ризики, пов'язані із розвитком сценарію багаторівневої фінансово-економічно, соціально-політичної кризи в Україні", - наголошує вона.

На переконання секретаря РНБО, "уряду потрібно відмовитись думати і працювати на вибори президента України, а думати про наступні покоління".

Читайте також:

Богатирьова та Грищенко миритимуть Україну з Росією
Богатирьова стала легендою
Богатирьова розповіла про ймовірність виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: