Богатирьова назвала кандидатів на спікерство

На думку одного з лідерів ПР, очолити нову Раду можуть Володимир Литвин, Іван Плющ або Петро Симоненко.

Народний депутат від Партії регіонів Раїса Богатирьова заявила, що у Верховній раді України є дуже багато досвідчених політиків, які могли б обійняти посісти посаду спікера парламенту. 

Раїса Богатирьова
УНІАН
Раїса Богатирьова.
Про це повідомляє УНІАН із посиланням на інтернет-сайт ПР.

"В цьому залі є дуже багато професійно підготовлених політиків, які б могли об`єднати зал. Мені здається, що посаду спікера повинна обійняти людина, яка б сприймалася і фракціями влади, і опозиційними фракціями", - вважає Богатирьова.

Вона підкреслила, що лише в такому разі можна отримати мотивовану поведінку залу і домогтися ухвалення відповідних рішень не мінімальною кількістю голосів, а більшістю. На її думку, саме такий підхід дозволив би стабілізувати ситуацію не тільки усередині політичних сил, але й у країні в цілому. 

Богатирьова вважає, що до таких професіоналів відносяться, зокрема, Володимир Литвин, Іван Плющ, Петро Симоненко і деякі інші народні депутати. "Коли ми зрозуміємо, що, на жаль, вибори не змінили кардинально ситуацію..., то ми станемо свідками того, що нестійка коаліція не об`єднує зал і, можливо, тоді буде пошук якраз такої фігури, яка могла б об`єднати зал", - зауважила вона.

Богатирьова додала, що спікером має бути "людина толерантна, здатна знаходити компроміси і згладжувати гострі кути". Разом з тим, відповідаючи на питання, чи не відноситься В’ячеслав Кириленко до цієї категорії людей, вона сказала, що не стала б давати оцінку Кириленку. 

"Суб`єктивний погляд може нашкодити в першу чергу людині, про яку ви хочете почути, а можливо, навіть і мені. Як депутатові з великим стажем, мені здається, що це було б передчасно - навішувати такі ярлики. Я вам назвала тих, кого вважаю професійно підготовленими", - заявила народний депутат від Партії регіонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: