Богатирьова просить США підтримати Україну при вступі в НАТО

Західні демократії повинні активніше підтримувати курс України на інтеграцію до євроатлантичних структур безпеки.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова та відомий науковець і державний діяч США, експерт Центру стратегічних та міжнародних досліджень Збігнєв Бжезинський наголошують на необхідності активізації підтримки західними демократіями курсу України на інтеграцію до євроатлантичних структур безпеки.

Цьому поступу, на думку Богатирьової, сприяло б відновлення українсько-американської міждержавної комісії у новому форматі під головуванням президентів обох країн.

Як повідомили в апараті РНБО України, про це йшлося на зустрічі Богатирьової та Бжезинського, що відбулася в рамках візиту секретаря РНБО у США.

Секретар РНБО подякувала Бжезинському за особистий внесок в процес визнання України інтегральною частиною Європи та визначення нашої держави у системі геополітичної безпеки.

Питання створення нової архітектури безпеки, а також проблематику міжнародної та регіональної безпеки Богатирьова обговорила і під час зустрічі з помічником міністра оборони США з питань міжнародної безпеки Вершбоу.

Помічника міністра поінформували про звернення Верховної ради щодо питання фінансування утилізації твердого ракетного палива у рамках Угоди між Україною і США та надання допомоги Україні в ліквідації стратегічної ядерної зброї, а також запобігання розповсюдженню зброї масового знищення.

Співрозмовники надали позитивну оцінку рівню та інтенсивності взаємодії між Україною та США у безпековій сфері, а також обговорили перспективи її подальшого розвитку.

Крім того, у Вашингтоні Богатирьова мала зустріч з президентом та виконавчим директором Центру стратегічних та міжнародних досліджень Хамре.

Серед інших тем Богатирьова поінформувала американського експерта про внутрішньополітичну ситуацію в Україні та конституційні ініціативи президента України, метою яких є стабілізувати і збалансувати владні відносини в державі.

Читайте також:

Богатирьова поліпшуватиме нацбезпеку України у США

Заступник Богатирьової дізнався про своє призначення з Інтернету

РНБО вирішить долю виробництва українських ракет

У Харкові відкрилася академія НАТО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: