Богатирьова скликає опозицію

Раїса Богатирьова закликає президента й опозицію прийти на позачергову сесію Верховної ради для скасування депутатської недоторканності.

Лідер фракції Партії регіонів у Верховній раді Раїса Богатирьова закликає президента Віктора Ющенка й опозицію прийти на позачергову сесію Верховної ради для скасування депутатської недоторканності.

Про це сказано в заяві Богатирьової.

"Я звертаюся до президента України підтримати нашу ініціативу й на спеціальному засіданні позачергової сесії 4 вересня 2007 року за участі його і його політичної сили внести зміни в Конституцію", - сказано в заяві.

Раїса Богатирьова
УНІАН
Раїса Богатирьова висунула пропозицію
Богатирьова посилається на референдум 2000 року, на якому народ висловив своє бажання скасувати недоторканність парламентаріїв.

"Це право (скасувати недоторканність) нам дає рішення українського народу, який 15 квітня 2000 року на всеукраїнському референдумі 87% голосів вирішив скасувати частину 3 статті 80 Конституції України", - сказано в заяві.

Богатирьова стверджує, що особисто буде ініціювати таке засідання парламенту.

"Неявка на нього політичних сил, які вимагають скасування депутатської недоторканності, буде значити для нації, що вони нещирі", - зазначає вона.

Лідер фракції ПР у Раді вважає, що навіть у разі неучасті представників фракцій Блоку "Наша Україна" і Блоку Юлії Тимошенко в засіданні парламенту, коаліції вдасться ухвалити рішення щодо внесення змін у Конституцію й направити його на експертизу в Конституційний Суд.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Віктор Янукович планував обговорити із президентом Віктором Ющенком скликання позачергової сесії Верховної ради для зняття недоторканності й пільг для депутатів і вищих чиновників на 20-26 серпня.

15 серпня Янукович, лідер Партії регіонів, виступив з ініціативою скликання позачергових сесій Верховної ради для розгляду й прийняття до кінця вересня закону, який скасовує недоторканність і пільги для депутатів Верховної ради, а також для президента, прем'єр-міністра, членів уряду, суддів.

Президент Віктор Ющенко, блоки Юлії Тимошенко й "Наша Україна - Народна самооборона" проти розгляду зняття недоторканності й пільг для депутатів і вищих чиновників на позачерговій сесії Верховної ради. Вони стверджують, що, оскільки більш ніж 150 депутатів склали свої повноваження, у парламенті немає кворуму і він не може збиратися на засідання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: