Богатирьова: Янукович отримав прямий мандат довіри українського народу

Секретар РНБО заявила про прозорість та демократичність виборів президента, та похвалила українських журналістів.

Вибори президента в Україні завершилися перемогою опозиції, і її лідер, Віктор Янукович, отримав прямий мандат довіри українського народу, заявила секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова.

"Проведені екзит-поли дали практично єдину картину результатів голосування 7 лютого 2010 року. Вони цілком коректні до підрахунку голосів на основі електронних бюлетенів Центральною виборчою комісією. Одночасно, це підтверджено не тільки абсолютною більшістю національних експертів, журналістів, але й чисельним корпусом закордонних спостерігачів, та політичних інститутів СНД та Європи: ПАРЄ, ОБСЄ, і НАТО, а також їх високопосадовців: "Голосування … стало переконливим проявом демократичних виборів. Для кожного в Україні ці вибори стали перемогою. Це були добре організовані та дійсно конкурентні вибори, які надали виборцям можливість зробити чіткий вибір", - йдеться в заяві Богатирьової.

Секретар РНБО також вважає, що українські журналісти показали себе як професійний і незалежний інститут неупередженої інформації та ключового майданчика суспільного діалогу.

"Світ аплодує переможцю виборів Віктору Федоровичу Януковичу. Ще більше він готовий аплодувати Юлії Тимошенко, яка, після оприлюднення офіційних результатів Центральною виборчою комісією виборів президента України, публічно визнає їх, як це історично роблять політичні лідери сучасних демократій", - констатує секретар РНБО.

Нагадаємо, 7 лютого в Україні пройшов другий тур президентських виборів. За результатами підрахунку 99,97% електронних протоколів дільничних виборчих комісій, перше місце посів Віктор Янукович із 48,95% голосів виборців. Він випередив Юлію Тимошенко на 3,48%.

Читайте також:

Янукович: Тимошенко ризикує стати "катом Помаранчевої революції"

Росія похвалила Україну за чесні й прозорі вибори

Тимошенко готує звернення до народу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: