Богдан Данилишин переховується у Німеччині

Колишній міністр економіки, який оголошений у розшук по Україні, знаходиться в Німеччині. За міжнародними договорами, екстрадиція Данилишина з Німеччини можлива.

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин ховається в Німеччині, повідомило джерело в Генеральній прокуратурі.

"Імовірно він знаходиться в Кельні", - заявив співробітник Генпрокуратури. За його словами, з України Данилишин виїхав за день до порушення кримінальної справи. "Швидше за все з нашого боку був витік інформації", - розповіло джерело.

Зараз екс-міністр оголошений в розшук по Україні. За відомостями джерела, керівництво Генпрокуратури минулого тижня зробило спробу зв'язатися з Данилишиним для того, щоб переконати його повернутися в Україну, пішовши на слідчу угоду. Проте екс-міністр на контакт не пішов.

"Фактично шансів у нього особливо немає. Якщо ми подамо на нього в розшук Інтерполу, то йому доведеться або просити політичного притулку, наприклад, у Великобританії, або домовлятися з ще кількома країнами, які не видають - Ізраїлем або Росією", - відзначило джерело.

За міжнародними договорами, екстрадиція Данилишина з Німеччини можлива.

Як повідомлялося, Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом нанесення колишнім міністром економіки Богданом Данилишиним збитків державі на 4,5 млн гривень при схваленні застосування міжнародним аеропортом Бориспіль процедури державних закупівель у одного учасника.

Читайте також:

Суд дозволив обшукати екс-міністра уряду Тимошенко

Проти міністра уряду Тимошенко порушено кримінальну справу

Міністр економіки Тимошенко підпав під кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: