Богословська хоче зупинити повернення татар

Представниця ПР пропонує провести перепис населення Криму й припинити репатріацію татар.

Кандидат у народні депутати України від Партії регіонів Інна Богословська виступає за проведення перепису населення в Криму.

Інна Богословська
УНІАН
Інна Богословська.
Про це повідомляє "proUA" із посиланням на прес-службу ПР.

"Ми повинні провести перепис і татарського населення, і корінного кримського останнього періоду - там і росіяни, і українці, й греки, там всі національності представлені на півострові", - заявила Богословська.

На її думку, Україна повинна припинити репатріацію татар до Криму на якийсь час, доки люди, які вже живуть на півострові, будуть забезпечені умовами для життя. 

"Перше, що ми повинні зробити - це зупинити репатріацію татар до України до тих пір, поки ми тим, хто вже переїхав і повернувся на свої землі, не забезпечимо нормальне проживання", – сказала представниця ПР.

"У нас є ті, хто повернувся на свої корінні землі - говорять, десь 380 тисяч татар. Сьогодні половина з них не забезпечена житлом, а половина, можливо, вже була спекулятивно забезпечена, але продала, і знову залишилася без нього", - стверджує Богословська. 

Вона також відзначила, що потрібно "чітко визначити, які землі виділяються під приватне володіння громадян і послідовність видачі земель". Тільки після цього, на думку Богословської, "можна повернутися знову до політики репатріації, і продовжити ті зобов'язання, які брала Україна свого часу".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: